Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2008-01-29/

Saugesnio interneto dienos 2008 konkursas: E-balsavimas vasario 1-7 d.

Voting_banner.gif

E-balsavimo instrukcija

1. Peržiūrėkite projektus
Eikite į e-balsavimo tinklapį adresu: http://www.o2.com/saferinternetday. Peržiūrėkite projektus, pasirinkdami norimą šalį ar amžiaus grupę ir paspausdami mygtuką "GO". Norėdami peržiūrėti visus projektus išdėliotus abėcėlės tvarka, paspauskite paieškos mygtuką nepasirinkdami jokių papildomų parametrų.

2. Įtraukite į jūsų mėgstamiausiųjų projektų sąrašą
Jei projektas jus sudomino - norėdami jį įtraukti į jūsų mėgstamiausiųjų sąrašą - paspauskite ant širdelės esančios po projektu. Paspausdami "MY FAVOURITES" viršuje esančioje įrankių juostoje, pateksite į tinklapį su jūsų mėgstamų projektų sąrašu.  Į jį  galite įtraukti tiek kiek tik norite jums patikusių projektų, taip pat galėsite išimti iš sąrašo projektus, jei jie jums nebepatiks. Prisiminkite: šiame tinklapyje projektai yra surūšiuoti pagal amžiaus grupes.

3. Balsuokite!
Norėdami balsuoti, pasilikite jūsų mėgstamiausiųjų projektų sąraše. Iš pateikto sąrašo pasirinkite po vieną projektą iš kiekvienos skirtingos amžiaus grupės.  Taip jūs atrinksite tris projektus (iš kiekvienos skirtingo amžiaus grupės). Jei esate įsitikinę, kad pasirinkote geriausius - paspauskite mygtuką balsuoti "VOTE", tinklapio apačioje. Pasirodys pranešimas iššokančiame lange su kategorija ir šalimi už kurią balsavote.

4. Sužinokite kas laimėjo...


E-balsavimo DUK (dažniausiai užduodami klausimai)

1. Kiek kartų aš galiu balsuoti?
Jūs galite balsuoti tik kartą už projektus iš trijų skirtingų amžiaus grupių (viso 3 įrašai).

2. Ar galiu balsuoti už projektus iš mano šalies?
Jūs galite balsuoti už bet kurį projektą iš bet kurios šalies.

3. Ar dar įmanoma pas jus patalpinti savo projektą?
Ne, projektų registracija baigta. Galėsite patalpinti kitame Saugesnio interneto dienos (2009 m.) konkurse. Norėdami sužinoti daugiau aplankykite www.saferinternet.org tinklapio "Safer Internet Day" skyrelį.

4. Man nepavyksta balsuoti
Prašome atidžiai perskaityti balsavimo instrukcijas, bei DUK.


Apie Insafe: Insafe yra nacionalinių interneto saugumo centrų tinklas, kuris koordinuoja interneto saugumą Europoje. Šis tinklas įsteigtas ir finansuojamas remiantis Europos Komisijos „Saugesnis internetas plius“ programa, kuri apima keturias veiksmų kryptis. Insafe bendradarbiavimo tinklo misija yra sudaryti salygas piliečiams saugiai ir efektyviai naudoti internetą ir interneto technologijas. Detalesnė informacija apie Insafe tinklą paskelbta tinklalapyje http://www.saferinternet.org.

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.