Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2007-12-10/

Seminaras „Vaikų saugumas internete“ (2007 m. gruodžio 18 d.)

Maloniai kviečiame Jus dalyvauti 2007 m. gruodžio 18 d. vyksiančiame seminare „Vaikų saugumas internete“, kurį inicijuoja UAB „Microsoft Lietuva“, LR Švietimo ir mokslo ministerija bei LR Ryšių reguliavimo tarnyba. Seminaras „Vaikų saugumas internete“ vyks viešbučio „Reval Hotel Lietuva“ salėje „Lambda 1 & Lambda 2“, Konstitucijos pr. 20, Vilniuje.
Kampanija „Vaikų saugumas internete“ sudaryta iš keleto etapų, tarp kurių – seminaras valdžios institucijoms, nevyriausybinėms organizacijoms, vartotojų asociacijoms, akademikams apie vaikų saugumą internetinėje erdvėje. Taip pat organizuojamos savarankiško darbo iniciatyvos – Lietuvos jaunimo lyderių, visuomeninių partnerių, Microsoft darbuotojų paskaitos apie saugumą interneto erdvėje mokyklose bei specialaus leidinio su aktualia informacija platinimas mokslo įstaigose, jaunimo susibūrimo vietose.
Vaikų saugumas internete – aktualus klausimas, susijęs su visos interneto erdvės saugumu, informacijos apsauga bei privatumu. Saugumas internete ypač aktualus vaikams, kurie yra labiausiai pažeidžiama visuomenės dalis, interneto erdvėje susidurianti su skirtingais pavojais. Siekiant vaikų saugumo internete būtina ne tik juos informuoti apie galimus pavojus bei apsaugos būdus, tačiau ir skatinti valstybinių, nevyriausybinių organizacijų bei verslo objektų bendradarbiavimą.
Šio seminaro tikslas - diskutuoti bei dalintis informacija su valstybės institucijomis, nevyriausybinėmis organizacijomis bei verslo bendrovėmis apie jaunimą tykančius pavojus interneto erdvėje ir taip pat aktyviai šviesti labiausiai pažeidžiamą visuomenės dalį – vaikus.
Seminare kviečiami dalyvauti valdžios bei verslo bendruomenės atstovai, nevyriausybinių organizacijų atstovai bei žurnalistai.
Seminaras vyks anglų ir lietuvių kalbomis (sinchroninis vertimas).
Apie Jūsų sprendimą dalyvauti arba nedalyvauti renginyje prašome pranešti žemiau nurodytais kontaktais:
Jolantai Pališkienei
el. paštu: jolanta.paliskiene@bcp.lt
tel.: +370 5 204 32 47; +370 686 23241.

 Seminaro_"Vaiku saugumas internete_kvietimas_dalyviams" kvietimas ir programa (99.74 KB)

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.