Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2007-09-06/

„Windows SteadyState“ padeda apsaugoti jūsų šeimą ir jūsų šeimos kompiuterį

 
„Windows SteadyState“ – tai atsisiunčiama programa, skirta „Windows XP“, kuri padeda apsaugoti jūsų šeimą nuo netinkamo žiniatinklio turinio ir bendravimo žiniatinklyje/internete. „Windows SteadyState“ taip pat saugo jūsų kompiuterio parametrų nustatymus nuo nepageidaujamų keitimų, kuriuos galėtų padaryti jūsų vaikai. Vartotojai, kurie naudojasi autentiška „Microsoft Windows XP“, „SteadyState“ gali atsisiųsti nemokamai. „Windows SteadyState“ gali atkurti jūsų šeimos kompiuterio ir standžiojo disko būseną, kuri buvo prieš jūsų vaikams ją pakeičiant. Tiesiog paleiskite kompiuterį iš naujo.
(Pastaba: „Windows SteadyState“ skirta tik „Windows XP“. Panašios funkcijos, vadinamos „Windows Vista“ tėvų kontrole, yra įtaisytos „Windows Vista“.)
 
Prieigos prie programų ir parametrų nustatymų draudimas
Jei esate tėvas ir norite tikrinti šeimos kompiuterį, geriau jį apsaugoti ir padaryti paprastesnį naudoti sau ir savo vaikams, galite naudoti „Windows SteadyState“ vartotojo parametrų nustatymus. Pavyzdžiui, norėdami užtikrinti, kad jūsų vaikai nesinaudos internetu be jūsų žinios, galite sukurti vartotojo profilį ir uždrausti jo prieigą prie „Internet Explorer“, „Windows Messenger“ ir kitų šeimos kompiuteryje esančių programų. Jei nenorite, kad jūsų vaikai keistų kompiuterio parametrų nustatymus, galite tiesiog uždrausti prieigą prie „Windows“ valdymo funkcijų, pavyzdžiui, valdymo skydo. Naudodamiesi „Windows SteadyState“, galite sukurti kelis vartotojo profilius ir kiekvienam vaikui nustatyti skirtingus draudimo lygius.
 
Grąžinkite pradinę kompiuterio būseną
Kai šeimos kompiuteriu naudojasi vaikai, jie gali netyčia pakeisti svarbių parametrų nustatymus arba atsisiųsti šnipinėjimo programų, virusų ar kitos nepageidaujamos programinės įrangos. „ Windows“ disko apsaugos funkcija, esanti „Windows SteadyState“, padeda apsaugoti nuo keitimų, kurie gali visiškai sugadinti standųjį diską. Jei įjungiate „Windows“ disko apsaugą ir norite grąžinti „Windows SteadyState“ būseną, kuri buvo iki paskutinio vartotojo naudojimosi kompiuteriu, tiesiog paleiskite kompiuterį iš naujo. „Windows SteadyState“ gali išvalyti visus paskutinio vartotojo seanso metu atliktus keitimus, įskaitant virusų arba šnipinėjimo programų diegimą arba svarbių sisteminių failų ištrynimą.
 
Valdykite savo vaiko naudojimąsi kompiuteriu
„Windows SteadyState“ galite naudotis, jei norite valdyti jūsų vaikų darbą su „Windows“, kitomis programomis ir žiniatinklyje. Pavyzdžiui, iš meniu „Pradėti“ galite pašalinti tam tikrus elementus savo vaiko vartotojo paskyroje. Taip supaprastinsite vaiko mokymąsi dirbti kompiuteriu bei apsaugosite savo kompiuterį nuo nepageidaujamų keitimų. Taip pat galite blokuoti nepageidaujamų adresų, kuriais vaikas gali lankytis, ir tam tikrų programų atidarymą, naudojant meniu „Pradėti“. Su „Windows SteadyState“ galite nustatyti vaikui skirtą kompiuterio seanso laiko tarpą. 
 
Naudojimasis „Windows SteadyState“
Atidarę „Windows SteadyState“ pirmą kartą, pamatysite „SteadyState“ pultą, kuriame galite pasirinkti norimus keisti savo kompiuteryje parametrų nustatymus.
 
SteadyState_1_1.jpg
 
Norint geriau išnaudoti „Windows SteadyState“ funkcijas, vertėtų pradėti nuo naujos vartotojo paskyros, skirtos kiekvienam asmeniui, kuris naudosis kompiuteriu, įtraukimo. Kiekvieno vartotojo paskyros parametrų nustatymus galite koreguoti atskirai.
 
SteadyState_2.jpg
 
Sukūrę vartotojų paskyras, kiekvienam vartotojui galite parinkti norimus draudimus.
 
SteadyState_3.jpg
 
 „Windows SteadyState“ į kompiuterį, kuriame įdiegta „Windows XP“, galite atsisiųsti nemokamai. Norėdami atsisiųsti „SteadyState“ ir gauti daugiau informacijos, įskaitant DUK ir teminių diskusijų forumus, apsilankykite svetainėje „Microsoft Shared Access“.
 
 

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.