Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2007-06-08/

B. Geitsui suteiktas Harvardo teisės garbės daktaro laipsnis

Niujorkas, birželio 8 d. (Reuters-ELTA).
"Microsoft" kompanijos įsteigėjas Bilas Geitsas (Bill Gates), kuris nutraukė studijas Harvarde 1975 metais tam, kad su vaikystės draugu Polu Alenu (Paul Allen) sukurtų kompaniją "Microsoft", sugrįžo į Harvardą atsiimti garbingo mokslo laipsnio.

"Mes pripažįstame, kad garsiausias Harvardo universiteto 1977 m. laidos studentas taip ir nėra baigęs Harvardo, - sakė Harvardo universiteto prorektorius Stivenas Haimanas (Steven Hyman). - Regis, pats laikas jo alma mater išduoti jam diplomą".

Penktadienį kalbėdamas per 356-ąją iškilmingą diplomų įteikimo ceremoniją, lydimas salės aplodismentų, turtingiausias planetos žmogus pareiškė, kad "daugiau nei 30 metų laukęs, kad galėtų ištarti: tėti, aš visada sakiau tau, kad sugrįšiu savo diplomo".

"Kitais metais aš keisiu darbą, ir būtų smagu pagaliau į savo autobiografiją įrašyti duomenis apie suteiktą garbingą mokslo laipsnį".

Mokslo laipsnio neturėjimas nesutrukdė B. Geitsui tapti didžiausios pasaulyje programinės įrangos gamintojos - įkūrėju ir ligšioliniu vadovu.

B. Geitsas beveik prieš metus pranešė pamažu perduosiantis vadovavimą kompanijai savo bendražygiams. Jis sakė, kad pasitraukęs jis galės daugiau laiko skirti savo sveikatai, švietėjiškai ir labdaringai veiklai savo ir žmonos įkurtame labdaros fonde.

ELTA

Kopijuoti, platinti, skelbti agentūros ELTA informacijas ir fotoinformacijas be raštiško agentūros ELTA sutikimo draudžiama.

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.