Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2007-02-22/

Interneto forumo dalyvį uždarė į psichiatrijos ligoninę

Rusijos Krasnodaro miesto teismas nusiuntė į psichiatrijos ligoninę vieną iš interneto forumo dalyvių, kaltinamą religinės nesantaikos kurstymu. Teisėjas nusprendė, kad 31 metų sistemų administratorius, kuris prisistatinėjo Šamilio Basajevo draugu, nesuvokė savo veiksmų keliamo pavojaus.

Kaltinimai prieš forumo dalyvį pasipylė po to, kai jis internete pakvietė fiziškai naikinti ateistus. Milicijos pareigūnai, kratos įtariamojo darbovietėje metu, rado savadarbių šaltųjų ir šaunamųjų ginklų.

Teismo metu svarbiausias žingsnis buvo psichiatrinės ekspertizės paskyrimas kaltinamajam – medikai nusprendė, jog kaltinamasis nesuvokė savo veiksmų pavojaus, o nustatyta diagnozė – paranoidinės formos šizofrenija. Pasirodo, vyriškis nuo pat vaikystės yra psichiatrijos ligoninės įskaitoje, tačiau tai jam nesutrukdė gauti du aukštuosius išsilavinimus ir sėkmingai darbuotis komercinėje įmonėje.

Teismo sprendimu, IT administratorius buvo nusiųstas priverstiniam gydymui į psichiatrijos kliniką, kur jam teks gydytis ne trumpiau metų.


Šaltinis: www.elektronika.lt

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.