Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2006-11-13/

Bendradarbiavimui - interaktyvi mokytojo knyga internete

Informatikos mokymo Lietuvos mokyklose 20-tį pasitinkame su pirmąja Lietuvoje interaktyvia mokytojo knyga internete. Tai ne tik žingsnis į priekį technologine prasme, bet ir leidyklos TEV dovana visiems mokytojams, dirbantiems pagal lietuviškus IT vadovėlius. padiskutuoti tarpusavyje.

Nors ji sukurta naujausio V-VI klasių vadovėlio Tavo bičiulis kompiuteris pagrindu, naudotis šia svetaine galės ir mokytojai, dirbantys pagal kitus lietuviškus IT vadovėlius. Šis naujas nemokamas elektroninis leidinys mokytojui - nenuilstančios kūrėjos, informatikos mokymo mokykloje entuziastės Valentinos Dagienės ir leidyklos TEV specialistų gražus bendradarbiavimo rezultatas. padiskutuoti tarpusavyje.

Visi užsiregistravę svetainėje it.vadoveliai.lt, galės diskutuoti su autore bei kitais interaktyvios mokytojo knygos internete kūrėjais, pasiimti jau sukurtus ar padėti savo siūlomus pratimus ir užduotis, pasidalinti savo mokymo metodais, padiskutuoti tarpusavyje.

Leidykla TEV pamažu tampa elektroninės leidybos lydere mokyklinės matematikos bei informacinių technologijų srityse. Šiemet švenčiamą savo 15-os metų veiklos jubiliejų pažymi originaliais lietuviškais elektroniniais vadovėliais ir mokomosiomis kompiuterinėmis priemonėmis.

Šaltinis: www.elektronika.lt

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.