Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2006-10-11/

Internetas palengvina motinystės rūpesčius

nterneto teikiamos galimybės rado savo nišą ne tik moksle, darbe bei laisvalaikio leidime, bet ir su motinyste, vaikų priežiūra, ugdymu ir net gydymu susijusiuose reikaluose.

Portale Mama.lt atliktoje apklausoje, kurioje dalyvavo netoli tūkstančio internetu besinaudojančių mamų, 74 % apklaustųjų prisipažino naršančios internete kasdien, 13 % - keletą ir daugiau kartų per savaitę, 8 % - naršo internete tik darbo dienomis ir 2 % - keletą kartų per mėnesį. Būtent interneto teikiamos galimybės joms kompensuoja tiek bendravimo su bendraminčiais, tiek reikalingos informacijos trūkumą. Interneto portalo Mama.lt direktorė Lina Usenko pastebi: „Mamos vis aktyviau naršo internete ieškodamos naudingos informacijos, ir vis dažniau internetas, o ne giminaitės, draugės ar kaimynės tampa pirmutiniu ieškomos informacijos apie vaikų priežiūrą, ugdymą bei gydymą šaltiniu.“

Būsimas ir esamas mamas džiugina vienas iš pagrindinių interneto privalumų – vos per kelias minutes surasti atsakymus į rūpimus klausimus. Jos domisi kitų mamų patirtimi, džiaugiasi atradusios bendramintes ir drauges. Ne viena jų bendravimo internete dėka ištrūko iš pogimdyminės depresijos gniaužtų.

Interneto teikiamą naudą patvirtina ir kasmet augantis interneto vartotojų skaičius bei gyventojų siekis namuose turėti interneto ryšį.


Šaltinis: www.elektronika.lt

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.