Draugiškas Internetas - Naujienos - Naujienos ir naujienlaiškiai
Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2018-02-25/

Projekto „Saugesnis internetas“ atstovės Vilniaus policijos klube vaikams ir jaunimui

Bendradarbiaujant su Rūta Jonavičiene, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Viešosios tvarkos valdybos Prevencinės ir administracinės veiklos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresniąja tyrėja projekto „Saugesnis internetas“ atstovės Aurelija Dirvonskienė (Švietimo informacinių technologijų centras) ir Rita Šukytė (asociacija „Langas į ateitį“) vasario 22 dieną lankėsi Vilniaus policijos klube vaikams ir jaunimui (http://www.policeclub.lt/). Šio klubo pagrindinis tikslas - ugdyti vaikus ir jaunimą, stengtis jį integruoti į visuomenę, suteikiant ir skatinant tam būtinus asmeninius ir socialinius gebėjimus, neatskiriant vaiko nuo jo gyvenamosios aplinkos. Klube dirbantys žmonės ir savanoriai įvairiomis veiklomis siekia, kad ten lankančių vaikų ir paauglių elgesys pozityviai keistųsi.

Susitikime dalyvavo 12-15 m. jaunimas. Mažiesiems susitikimo dalyviams atvykti iš toliau sutrukdė už lango spaudžiantis šaltukas. Nors dalyvių būrys nebuvo gausus, tačiau susitikimas buvo labai laukiamas, įdomus ir vertingas.

Susitikimo metu vyko pokalbis su mokiniais apie interneto galimybes, jo naudojimą, jo privalumus ir galimus pavojus. Projekto atstovės stengėsi atkreipti jaunuolių dėmesį, kad kiekvienas iš mūsų esame atsakingi už internete skelbiamą turinį, kad internetinis kiekvieno žmogaus įvaizdis yra labai svarbus, nes šiuolaikiniame pasaulyje jis neatsiejamas nuo įvaizdžio realiame gyvenime.

Ačiū už bendradarbiavimą Rūtai Jonavičienei ir Vilniaus policijos klubui ir tikimės susitiksime dar ne kartą!

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.