Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2017-09-25/

Kviečiame prisijungti ir paminėti Pozityvaus turinio informavimo savaitę 2017 m. rugsėjo 25 – 29 dienomis

Informavimo savaitė organizuojama taip, kad iš eilės galėtų sudalyvauti kiekviena suinteresuotųjų šalių grupė:

  • Pirmadienis, 2017 m. rugsėjo 25 d.: diena, skirta vaikų ir jaunimo švietimui apie saugų internetą. Prisijungti galima socialiniuose tinkluose (#positivecontent)
  • Antradienis, 2017 m. rugsėjo 26 d., 20 val. Lietuvos laiku: diena, skirta mokytojų ir auklėtojų reikmėms eTwinning bendruomenės dalyviai galės prisijungti prie Dr Jacqueline Harding (Tomorrowschild.co.uk) virtualaus seminaro ir išgirsti naudingų patarimų ir informacijos mokytojams.
  • Trečiadienis, 2017 m. rugsėjo 27 d., 15 val. Lietuvos laiku: diena, skirta tėvams ir globėjams – bus aptariami svarbiausieji pozityvaus interneto turinio aspektai. Skaitykite tinklaraštį ir bendrinkite interviu su Martin Schmalzried iš COFACE Families Europe vaizdo įrašą prisijungę prie Twitter #ChatPOCC bei sužinokite daugiau naudingų patarimų ir informacijos tėvams.
  • Ketvirtadienis, 2017 m. rugsėjo 28 d., 11 val. Lietuvos laiku: diena, skirta turinio teikėjams ir kūrėjams. Junkitės prie Twitter pokalbio #ChatPOCC sužinokite daugiau naudingų patarimų ir informacijos tiekėjams ir kūrėjams.
  • Penktadienis, 2017 m. rugsėjo 29 d.: paskutinė Informavimo savaitės diena skirta pozityvaus interneto turinio klausimams aptarti nacionaliniu lygmeniu kiekvienoje dalyvaujančioje šalyje. Prisijunkite socialiniuose tinkluose (#positivecontent) ir sužinokite savaitės akcentus.

Daugiau sužinokite čia.

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.