Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2017-09-13/

Saugesnio interneto projekto komanda su jaunimu susitiko Panevėžyje

Šių metų rugsėjo 11 d. Saugesnio interneto projekto komanda vyko į Panevėžį, kur susitiko su daugiau nei 20 mokytojų ir 140 moksleivių, kurių amžius 13-15 metų. Džiugu, kad susitikime dalyvavo mokiniai net iš 13 skirtingų Panevėžio mokyklų.

Dėkojame Panevėžio Europe Direct informacijos centro vadovei Alinai Misiūnienei (http://panevezys.eudirect.lt/) už bendradarbiavimą organizuojant renginį Panevėžyje. Priimti tokį skaičių mokinių ir mokytojų maloniai sutiko Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų mokykla. Kadangi renginyje dalyvavo klausos negalią turintys mokiniai, norėtume padėkoti mokytojoms, kurios pranešėjų pateikiamą informaciją vertė į gestų kalbą taip suteikdamos galimybę mokiniams suprasti ir dalyvauti visose organizuotose veiklose.

Renginio metu moksleiviai buvo supažindinti su projektu, jo vykdomomis veiklomis, ateities planais, moskleiviai buvo kviečiami aktyviai prisijungti prie projekto jaunimo forumo (daugiau apie projekto jaunimo forumą galima rasti čia).

Dvidešimtame amžiuje, kai skaitmeninis pasaulis yra neatsiejamas nuo kasdienybės ir jaunimo tarpe tampa vis populiaresnis, projekto komanda su moksliaiviais diskutavo temomis: “Asmens duomenų ir autorių teisių apsauga” bei „Žalingas ir neteisėtas turinys elektroninėje erdvėje“.

Projekto partneris Všį “Vaikų linija” supažindino moksleivius su kokiais sunkumais susiduria vaikai ir paaugliai internete, pasakojo tikras istorijas ir nutikimus, dėl kurių jaunimas kreipiasi pagalbos.

Mokiniai buvo aktyvūs, susidomėję, noriai diskutavo, pasakojo savo patirtis ir noriai dalijo patarimus bendraamžiams. Seminaro pabaigoje organizatoriai kvietė mokinius ir mokytojus dalyvauti trumpame protų mūšyje ir laimėti suvenyrus su projekto simbolika.

Tikimės, kad mokytojai ir jaunimas suprato arba dar kartą įsitikino, kad saugumas internete yra tiek pat svarbus, kaip saugumas gatvėje!

IKI KITŲ MALONIŲ SUSITIKIMŲ!

Akimirkos iš renginio Panevėžyje:

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.