Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2017-03-27/

Kviečiame dalyvauti „Interneto savaitėje 2017“!

Mielieji moksleiviai, mokytojai, mokyklos bendruomenės nariai,
tradicine tapusi  ES akcija  „Interneto savaitė 2017“ („Get Online Week 2017“) šiais metais vyksta kovo 27 – balandžio 2 dienomis.

Šių metų akcijos temos: saugumas internete,e. paslaugos: sumanus ir saugus naudojimasis elektroninėmis paslaugomis;verslumas ir užimtumas: įgyk naujų darbui ar verslo pradžiai reikalingų skaitmeninių įgūdžių.

Kovo 27 – balandžio 2 dienomis Lietuvoje, kaip ir visoje Europoje, vyks įvairiausių renginių, kurių metu kviečiame įsivertinti savo informacinių ir ryšių technologijų žinias, pasitikrinti savo bendradarbiavimo internete įgūdžius, pasirengimą darbui, rasti naujos mokomosios medžiagos  ir pan. Visa informacija pateikta : www.epilietis.eu/savaite

Ir tai dar ne viskas! Kovo 28 dieną, 10 val. Kauno technologijos universitetas kartu su Lietuvos mokslo ir studijų kompiuterių tinklu LITNET tiesiogiai transliuos internetinį seminarą, skirtą moksleiviams „INFORMUOTAS = APGINKLUOTAS“ . Maloniai kviečiame prisijungti  https://youtu.be/FjI7X-BbZpc Gyvenimas elektroninėje erdvėje darosi vis intensyvesnis. Atsirado naujas karinis terminas kibernetinis karas. Kibernetinis, arba informacinis, karas reiškia veiksmus, kurių imamasi, siekiant informacijos pranašumo, stengiantis paveikti priešininko informaciją ir informacija pagrįstus procesus, kartu ginant savuosius. Informaciniai ginklai (čia socialiniai tinklai, antivirusinės, įsilaužimo programos). Internetinį seminarą ves Šarūnas Grigaliūnas, Informatikos fakulteto Kompiuterių katedros lektorius.

Visi  „INTERNETO SAVAITĖ 2017“ dalyviai  mūsų puslapyje  www.epilietis.eu /savaite registruojasi , o taip pat gali užregistruoti savo renginį ar veiklas, kurios kovo 27 – balandžio 7 d. vyksta jūsų  mokykloje . Registracijos adresas: www.epilietis.eu/savaite

Kviečiame dalyvauti „Interneto savaitė 2017“ akcijoje ir padėti Lietuvai laimėti savo dalyvių skaičiumi!!!!

„Interneto savaitės2017“
Organizatoriai Lietuvoje

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.