Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2017-04-06/

PRIMENAME, kad dar galite suspėti dalyvauti konkurse „Nebylus kinas“

Kovo 20-26 dienomis VšĮ „Vaikų linija“ jau aštuntą kartą inicijuoja „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ 2017“ kviesdama ne tik institucijas bet ir visą visuomenę išsakyti ir parodyti nepritarimą patyčioms.

Švietimo informacinių technologijų centras vykdydamas projektą „Saugesnis internetas“ savo organizuojamomis veiklomis prisideda prie iniciatyvos „Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2017“ ir kviečia dalyvauti konkurse „Nebylus kinas“. Konkurse gali dalyvauti 5-6 klasių mokiniai (komanda iki 5 mokinių)  kartu su klasės auklėtoju(-a) ar kitu grupę koordinuojančiu mokytoju(-a). Konkursui turi būti sukurta video medžiaga elektroninių patyčių tematika. Tai gali būti pamokanti istorija/situacija/nutikimas, kuri(-is) turi būti išreikštas nebyliojo kino stiliumi (pantomima).

Konkursas organizuojamas ne tik siekiant skatinti Lietuvos mokyklų susidomėjimą tarptautiniu projektu „Saugesnis internetas“, bet ir atkreipti vaikų dėmesį į elektronines patyčias bei apsaugą nuo pavojų, tykančių virtualioje erdvėje.

  • Konkurso nuostatus galite atsisiųsti ČIA;
  • „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2017“ plakatą PDF formatu galite atsisiųsti ČIA;
  • Spaudos pranešimą apie „Veiksmo savaitę BE PATYČIŲ 2017“ galite skaityti ČIA;
  • Išsamią informaciją apie visas „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ 2017“ organizatorių ir partnerių veiklas, renginius ir jų laikus galite skaityti ČIA.

Nelikite abejingi ir prisidėkite prie nacionalinės iniciatyvos!

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.