Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2017-03-03/

Saugesnio interneto dieną EUROPOJE – didelė sėkmė!

Šių metų vasario 7 dieną jau 14-ąjį kartą minėjome Tarptautinę saugesnio interneto dieną, kurios tema šįkart buvo – „Skatinkime pokyčius: vienykimės dėl geresnio interneto!“ Saugesnio interneto dienos tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į interneto saugumo problemas ir visame pasaulyje skatinti dalyvavimą su saugesniu internetu susijusiose veiklose, siekti, jog internetas visiems taptų saugesne ir geresne vieta, ypač vaikams ir jaunimui.

Šiais metais prie Saugesnio interneto dienos minėjimo prisidėjo daugiau nei 130 šalių ir daugiau nei 60 organizacijų visame pasaulyje. Saugesnio interneto dienos puslapyje galima rasti visą informaciją apie šalyse vykusius renginius ir kampanijas. Šiame puslapyje šventinę dieną suskaičiuota daugiau nei 25 500 vartotojų sesijų, atkreiptas dėmesys tų šalių, kurios ateityje tikisi įsitraukti į Saugesnio interneto veiklas.

Dėl daugybės socialiniuose tinkluose vykusių saugesnio interneto veiklų dienos pabaigoje saugesnio interneto puslapis pritraukė 16 000 sekėjų Facebook‘o paskyroje ir 23 000 sekėjų Twitter‘io paskyroje. Žymos #SID2017 ir #SaferInternetDay kelis kartus per dieną apskriejo visą pasaulį daugiau kaip 125 000 pasidalinimų Twitter‘io tinkle.

Facebook‘as suteikė nemokamų kreditų, skirtų išpopuliarinti Saugesnio interneto dienos skelbimus, Twitter‘is Saugesnio interneto dieną ir renginius viešino sukurdamas specialų Saugesnio interneto dienos jaustuką. Google Saugesnio interneto dienos proga savo paieškos sistemos puslapiuose skatino naudoti žymą #SaferInternetDay, kad būtų atliktas saugos patikrinimas. Saugesnio interneto diena sulaukė ir itin įtakingų rėmėjų: Interpolo, Europolo, Europos Komisijos, Andrus Ansip, UNODC, Europos parlamento narių, UNICEF.

Saugesnio interneto dieną 2017 atšventėme visai neseniai, o Insafe-INHOPE tinklas jau ruošiasi kitų metų dienos minėjimui! Prisimink šią dieną ir tu!

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.