Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2016-11-22/

Saugesnio interneto Europos jaunimo forumas „Skatinkime pokyčius: geresnio interneto taisyklės, politika ir praktika“ jau rytoj!

Europos jaunimo forumas yra kasmetinis renginys, kuriame dalyvauja jaunimas iš visos Europos. Šiemet Jaunimo forumas vyks lapkričio 23 d. Liuksemburge ir jame Lietuvos saugesnio interneto jaunimo forumui atstovaus aktyvi forumo narė Domantė Lyškutė.

Forumo tikslas – parengti jaunimą aktyviai įsitraukti ir dalyvauti diskusijose su politikos formuotojais, pramonės, mokslo atstovais ir kitais suinteresuotais asmenimis lapkričio 24 dieną vyksiančiame Saugesnio interneto forume. Jaunimo požiūris ir nuomonė yra labai svarbi kuriant išteklius pagal realius vaikų poreikius. Jaunimo forume įgavę žinių jaunuoliai galės jomis dalytis ir grįžę į savo mokyklas.

Saugesnio interneto forume politikai, mokslininkai, teisėsaugos institucijų atstovai, pramonės atstovai, jaunimas, tėvai ir globėjai susirenka aptarti naujausių tendencijų, pavojų ir sprendimų, susijusių su vaikų saugumu internete, sprendžia, kaip galima skatinti pokyčius ir prisidėti prie geresnio interneto.

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.