Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2016-11-18/

Draugiškas internetas parodoje „MOKYKLA 2016“

Lapkričio 25–26 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ jau šeštą kartą vyks respublikinė švietimo inovacijų paroda „Mokykla 2016“. Kasmet ši paroda – svarbiausias Lietuvos švietimo bendruomenės metų renginys. Jame susitinka, mokosi ir gerąja patirtimi dalijasi švietimo centrų ir mokyklų vadovai, verslo įmonių ir nevyriausybinių organizacijų atstovai, mokytojai, mokiniai ir jų tėvai.

Dvi dienas truksiančioje parodoje bus tęsiama mokyklos be sienų koncepcija, kuri simbolizuoja kiekvieno bendruomenės nario, jo kūrybiškumo, nuomonės ir iniciatyvos svarbą mokykloje. Parodos lankytojai – mokyklų steigėjai, vadovai, mokytojai, mokiniai ir tėvai – bus kviečiami gyvai išbandyti naujausios įrangos ir mokymo priemonių teikiamas galimybes, patirti, atrasti ir, žinoma, išmokti.

Šiais metais Saugesnio interneto projekto komandą rasite „Draugiško interneto zonoje“, 4 salėje (stendo numeris 4. 12) prie dešiniojo įėjimo. Draugiško interneto zonoje jūsų lauks virtualus testas, žaidimai bei užduotys įvairaus amžiaus grupės vaikams, draugiški pokalbiai apie tai, kaip išlikti saugiems internete. Galėsite susipažinti su Draugiško interneto svetaine, saugesnio interneto karštąja ir pagalbos linijomis. Kviesime visus dalytis savo idėjomis sprendžiant aktualias saugumo internete problemas, kelti rūpimus klausimus. Pasipuošę Saugesnio interneto jaunimo forumo marškinėliais forumo atstovai kvies visus norinčius mokinius ir mokytojus susipažinti ir padiskutuoti apie jaunimo forumo veiklą.

Taip pat kviečiame į parodos metu vyksiantį Saugesnio interneto projekto renginįSaugus internetas – saugi mokyklos bendruomenė“, kuris vyks lapkričio 26 d. 13.00 val. Renginio trukmė 45 min., vieta – 3.1 salė. Dalyviai bus supažindinti su galimybėmis dalyvauti Saugesnio interneto centro veikloje. Interaktyvių žaidimų forma renginyje dalyviai išmoks: supažindinti vaikus su rizikomis ir grėsmėmis internete; užduoti vaikams klausimų apie bendravimo internete ypatumus ir kartu išsiaiškinti jų žinių lygį; parinkti profilio internete nuotraukas.

Pedagogai, ieškantys būdų, kaip telkti mokyklos bendruomenę užtikrinant saugią elektroninę erdvę mokiniams, apsaugoti jaunimą nuo interneto pavojų mokymosi ir laisvalaikio metu, bus pakviesti dalyvauti ambasadorių rengimo programoje, paskatinti maloniomis dovanėlėmis su Saugesnio interneto simbolika ir naudinga medžiaga.

Daugiau informacijos apie parodą rasite ČIA.

Saugesnio interneto greitosios pagalbos stendas laukia Jūsų!
Iki pasimatymo parodoje!

  

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.