Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2016-08-24/

Rugpjūčio 29 d. įvyks seminaras mokytojams ir mokyklų bibliotekininkams „Bendradarbiavimo internete metodų ir priemonių taikymas mokyme: mokytojai ir skaitmeniniai įgūdžiai“

Prasidedant naujiems mokslo metams, atnaujinkime savo skaitmenines žinias ir įgūdžius!

VšĮ „Informacinių technologijų institutas“ kartu su Švietimo informacinių technologijų centru ir Ugdymo plėtotės centru maloniai kviečia mokyklų pedagogus ir bibliotekininkus į nemokamą renginį apie informacinių technologijų naujovių taikymą ugdymo procese.

Renginyje bus diskutuojama apie skaitmeninių įgūdžių svarbą ir jų naudojimą pamokose bei užklasinėje veikloje, pristatomi projekto „Bendradarbiavimo internete metodų ir priemonių taikymas mokyme“ rezultatai ir geroji mokytojų patirtis, įgyta per bandomuosius mokymus. Pertraukėlių metu mokytojai galės įsivertinti žinias apie bendradarbiavimo priemones.

Svarbu bendradarbiavimo priemones naudoti saugiai ir atsakingai, todėl renginyje taip pat bus atskleistos nuolat aktualios tinkamo elgesio internete temos, pabrėžiant tapatybės vagystes internete, šnipinėjimo programas, kurios įdiegiamos naudotojui „nežinant“, informacijos kaupimą apie interneto naudotojus ir kaip nuo to apsisaugoti.

Renginys vyks rugpjūčio 29 d. Ugdymo plėtotės centre, M. Katkaus g. 44 Vilniuje.

Renginio programa bus skelbiama ir išsiunčiama užsiregistravusiems dalyviams el. paštu, artėjant renginiui. Dalyviams bus išduodami dalyvių pažymėjimai.

Dalyvių skaičius ribotas. Registracija vyksta iki š. m. rugpjūčio 25 d. „Ugdymo sode“ https://duomenys.ugdome.lt/renginys/?2600

Iki pasimatymo!

Renginį organizuoja VšĮ „Informacinių technologijų institutas“. Renginio partneriai – Švietimo informacinių technologijų centras ir Ugdymo plėtotės centras.

logo

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.