Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2016-05-19/

Saugios e. erdvės ženklas – ir Lietuvoje

Lietuvos Saugesnio interneto centras (www.draugiskasinternetas.lt) kviečia Lietuvos mokyklas jungtis prie Saugios e. erdvės ženklo bendruomenės.
 
Mokyklos, norinčios gauti Saugios e. erdvės ženklą, registruotis gali visus metus. 
Tačiau šiuo metu skelbiamas laimingasis mėnuo – iki š.m. birželio 18 dienos junkitės prie Saugios e. erdvės ženklo bendruomenės, gaukite mokyklai ženklelį ir laimėkite Saugesnio interneto suvenyrų.
Burtų keliu bus išrinktos 10 mokyklų ir šias mokyklas užregistravusius mokytojus pasieks suvenyrų rinkinys, skirtas šviečiamosioms saugesnio interneto veikloms! 1 mokytojas gaus ypatingą prizą – išorinį kietąjį diską su 1 terabaito talpa!
 
Saugios e. erdvės ženklo (angl. eSafety Label) programą iniciavo Europos mokyklų tinklas European Schoolnet. Tai yra vieninga mokyklų akreditavimo sistema, kuria siekiama plėtoti ir palaikyti aukštus saugios elektroninės erdvės standartus švietimo įstaigose.
Šiuo metu prie Saugios e. erdvės ženklo prisijungę jau daugiau kaip 2.000 mokyklų iš įvairių Europos šalių. Prisijungusių Lietuvos mokyklų skaičius taip pat auga.
 
Kuo Saugios e. erdvės ženklas naudingas mokyklai?
Akreditacija. Mokyklos gali įvertinti savo patirtį ir gauti Saugios e. erdvės akreditaciją (bronzinį, sidabrinį ar auksinį ženklelį). Po savo veiklos įvertinimo jos gaus mokyklos poreikius atitinkantį veiklų planą, kurį galės panaudoti siekdamos aukštesnio saugios e. erdvės lygmens.
Ištekliai. Prisijungusios mokyklos gali susipažinti su nuolat besiplečiančiais ištekliais: saugios e. erdvės patarimais, gairėmis, pasitikrinimo sąrašais, taisyklių šablonais ir kt.
Bendruomenė. Vartotojai ir ekspertai dalijasi naudingais patarimais, ištekliais, konsultacijomis ir informacija apie saugios e. erdvės klausimus, padeda vienas kitam ir dalijasi patirties pavyzdžiais.
 
 
Registracija vyksta programos svetainėje www.esafetylabel.eu. Jums tai nieko NEKAINUOJA, o nauda neišmatuojama!
 
Jei turite klausimų, kviečiame kreiptis į Lietuvos Saugesnio interneto centrą: Rita Šukytė, tel. 8-5 2397813, rita.sukyte@langasiateiti.lt.

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.