Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2015-03-19/

Tarptautinė „Interneto savaitė“

Šiais metais tradiciškai kovo 23 – 29 dienomis vyks tarptautinė „Interneto savaitė“ (angl. Get Online Week 2015), kurios tikslas atkreipti visuomenės dėmesį į naujų technologijų ir interneto teikiamą naudą bei plačias pritaikymo galimybes. Asociacija „Langas į ateitį“ jau šeštus metus koordinuos šios iniciatyvos veiklas Lietuvoje. Maloniai kviečiame Jus prisidėti prie iniciatyvos Lietuvoje, paįvairinant savo pamokas siūlomomis veiklomis. 

Kviečiame kovo 23-29 dienomis vykstančias pamokas pradėti žinia apie 2015 metų Interneto savaitę visoje ES ir pamokoje išbandyti šias veiklas:

1) Užsiregistruoti „Interneto savaitės 2015“ dalyvių skaičiuoklėje. Ją lengvai savaitės metu rasite www.epilietis.eu svetainėje.

Šia skaičiuokle varžomės su kitomis šalimis dalyvėmis. Kiekvienais metais Lietuva užima garbingą antrąją vietą po Latvijos. Gal šiemet visgi bus kitaip?

2) Sukurti savo profilį ES jaunuoliams skirtame naujame profesiniame soc. tinkle http://yourock.jobs  (pasirinktina lietuvių kalba).

Tinklas „YouRock“ – tai jaunimo profesinis socialinis tinklas/gyvenimo aprašymo pradžiamokslis, kuris labai pravers ieškant darbo vasarai ar pabaigus mokyklą. Jaunuoliams siekiama parodyti, kad jie turi darbo įgūdžių, kurie dažnai slypi kasdienėse veiklose, ir suteikti jiems priemonių aprašyti šiuos įgūdžius darbdaviams suprantama kalba. Sudaromas jaunuolio kompetencijų deimantas ir išryškinamos jo stipriosios savybės.

Tinklas „YouRock“ sukurtas 2013 m. siekiant padidinti jaunų 16 – 25 m. žmonių įsidarbinimo galimybes. Daugiau http://yourock.jobs/lt/apie-mus.

3) Atlikti jaunuoliams skirtą testą, ar yra pasirengę darbo rinkai www.skillage.eu (pasirinktina lietuvių kalba).

Įrankis „Skillage“ vertina jaunuolio darbui reikalingus IKT įgūdžius. Tai 15 klausimų su pateikiamais atsakymų variantais, kurie paskatins jaunuolius susimąstyti, ką jie turi mokėti ir išmanyti apie informacines technologijas, jei norės būti sėkmingi darbo rinkoje. Manome, kad ši veikla motyvuos jaunuolius būti dėmesingesniais per informatikos pamokas ir laiką leisti prasmingiau nei socialiniuose tinkluose. 

Daugiau informacijos bei plakatą su veiklomis galėsite rasti čia: http://goo.gl/YQfwTT

2015 metų Interneto savaitės organizatoriai Lietuvoje Asociacija „Langas į ateitį“.

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.