Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2015-01-26/

Kviečiame dalyvauti Saugesnio interneto savaitės veiklose!

Kviečiame dalyvauti Saugesnio interneto savaitės veiklose!
2015 metų vasario 9 – 14 dienomis Saugesnio interneto centras ir partneriai kviečia jungtis prie Saugesnio interneto savaitės renginių. Šiais metais jūsų laukia:

  • Vasario 9 – 14 d. dienomis asociacija „Langas į ateitį“ ir bendrovė TEO Lietuvos bibliotekas kviečia prisijungti prie Saugesnio interneto savaitės veiklų, skirtų suaugusiems, vaikams ir jaunuoliams. Bibliotekose bus galima stebėti šviečiamuosius filmus, atlikti žinių patikrinimo testus, dalyvauti konkursuose bei pamokėlėse apie saugų elgesį internete. Daugiau informacijos apie Saugesnio interneto savaitės veiklas ieškokite nuo vasario mėnesio artimiausioje bibliotekoje.
  • Vasario 9 – 13 d. profesinės savanorystės projektas „Kam to reikia!?“ 2015 metais jau antrą kartą prisijungia prie Saugesnio interneto dienai skirtų veiklų ir siūlo mokytojams ir mokiniams galimybę į savo mokyklą pasikviesti specialistus ir kartu aptarti šiandien aktualias saugumo internete temas. Daugiau informacijos rasite čia.
  • Vasario 9 d. 11 val. Jolanta Totoraitienė, LITNET KTU techninio centro vyresnioji IT specialistė ves internetinį seminarą „Geros ir saugios interneto svetainės sukūrimo vadovas“. Tinklalapių kūrimo konsultanto patarimai kūrėjams: svetainės koncepcija, kūrėjo projektavimas, kūrybinis procesas, testavimas, SEO, saugumas, optimizavimas ir priemonės šiems rodikliams pagerinti. Paskaita yra skirta tiems, kurie nori sukurti informatyvią ir saugią interneto svetainę.
  • Vasario 9 – 13 dienomis. Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje. Kviečiame mokytojus rengti saugesnio interneto renginius savo mokyklose. Mokytojams siūloma ir viešai skelbiama medžiaga, kurią jie galės naudoti, rengdami renginius savo mokyklose. Juos užregistruodami, gaus padėkas ir Saugesnio interneto užrašines bei bus informuojami apie visas SIC veiklas ir ambasadorių rengimą mokyklose. Medžiagą padėsiančią rengti saugesnio interneto renginius savo mokykloje rasite čia. Jūsų surengtą renginį užregistruokite čia. Užregistravus renginį, padėkas mokiniams ir mokytojams atsiųsime elektroniniu paštu.

Saugesnio interneto savaitės veiklų kalendorių rasite čia.

Minint pasauline tapusi Saugesnio interneto dieną, šiais metais kviečiame pedagogus dalyvauti nacionalinėje konferencijoje „Saugesnio interneto centro veiklos iššūkiai ir rezultatai“. Kvietimas dalyvauti čia.

Taip pat kviečiame visus palaikančius Saugesnio interneto idėją registruotis tarptautiniame Saugesnio interneto dienos tinklapyje http://www.saferinternetday.org/. Visi užsiregistravę gaus Saugesnio interneto rinkinį, kuriame ras ne tik informacijos apie šią dieną, bet ir mokomųjų veiklų aprašymų bei mokymo ir mokymosi išteklių.

SID_2015_LT_baneris_256.png

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.