Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2014-11-18/

Paroda MOKYKLA 2014

Šių metų lapkričio 21 – 23 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (Laisvės per. 5, LT- 04215 Vilnius) vyks jau 4 – oji mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų paroda MOKYKLA 2014, skirta mokiniams, tėvams, mokytojams ir visiems, kas domisi šiandienine mokykla.

Šiemet projektas Saugesnis internetas dalyvaus stende „Draugiškas internetas“. Jį galėsite rasti 4 salėje (4.07 A stendas).

Suteiksime informacijos Jums rūpimais saugaus interneto klausimais (kur kreiptis aptikus žalingą turinį internete, kaip užtikrinti savo saugumą internete, kaip panaudoti interneto galimybes vykdant įvairiausią veiklą mokykloje ir t.t.), supažindinsime su Saugesnio interneto svetaine, kviesime mažus ir didelius dalyvauti interaktyvioje Saugesnio interneto viktorinoje, dalinsime prizus, kviesime fotografuotis prie „Saugaus interneto vartotojo“ paso bei papasakoti, ką darytumėte, jei vieną dieną dingtų internetas!

Pirmąją parodos dieną lapkričio 21 d., penktadienį, 13 val. salėje 5.1 prasidės atvira konferencija „Ar mokytojas tebėra vedlys?“ apie medijų ir IT raštingumą, apie suaugusiųjų ir moksleivių vaidmenis.

Šios konferencijos metu 14 val. projekto partnerių VšĮ „Vaikų linija“ psichologė, savanorių mokytoja Jurgita Smiltė Jasiulionė skaitys pranešimą „Vaikai ir technologijos: kylančios grėsmės ir suaugusiųjų vaidmuo, padedant su jomis susitvarkyti“.

16 val. 15 min projekto partnerės asociacijos „Langas į ateitį“ projektų koordinatorė Rita Šukytė pristatys projektą „Saugesnis internetas“ bei paskelbs konkurso „Metų Saugesnio interneto mokytojas“ nugalėtojus.

Konferencijos programą rasite čia.

Užsukite ir sužinokite daugiau!

Saugesnio interneto komanda

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.