Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2014-03-05/

Ugdymo plėtotės centro mokomasis filmas „Kaip apsaugoti vaikus internete?“

Filme aptariama šiandien ypač aktuali problema, kaip apsaugoti vaikus internete. Virtualioje erdvėje yra daug pavojų, apie kuriuos vaikai net nesusimąsto. Ekspertai Mantas Masaitis ir Jurgita Smiltė Jasiulionė plačiai pasakoja apie kiekvieną interneto erdvėje slypinčią grėsmę: kokios asmeninės informacijos negalima skelbti, kaip apsaugoti savo kompiuterį nuo pavojingų virusų, nuo kokios virtualios informacijos reikėtų saugoti vaikus.

Filmas pataria suaugusiems skirti ypatingą dėmesį saugiam vaikų darbui internete, pavyzdžiui, pokalbių svetainėse ar elektroniniame pašte, kur galimas kontaktas su nepažįstamaisiais. Kita grėsmė vaiko ar paauglio psichikai yra netinkamo turinio internetiniai tinklalapiai, galintys pakenkti vaiko asmenybės vystymuisi. Dar viena opi problema – galimybė beveik viską nusipirkti internetu. Jeigu vaikas be tėvų ar globėjų priežiūros turėtų galimybę pirkti internetu, jis galėtų tuo pasinaudoti.

Apie tai ir dar daugiau išgirsite mokomajame filme.

Ekspertai: Mantas Masaitis, Švietimo informacinių technologijų centro direktoriaus pavaduotojas, ir psichologė Jurgita Smiltė Jasiulionė, VšĮ „Vaikų linija“ savanorių mokytoja.

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.