Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2014-01-20/

Du pamokų planai, kurie pravers artėjant tarptautinei Saugesnio interneto dienai!

Artėjant tarptautinei Saugesnio interneto dienai, kuri šiemet bus švenčiama vasario 11 d. ir kurios tema „Kurkime geresnį internetą kartu!“, siūlome mokytojams du pamokų planus: 7–12 ir  13–18 metų amžiaus vaikams. Idėjas pamokoms galima pritaikyti įvairiai – per pamokas, popamokinės veiklos metu ir pan. Šie planai taip pat galėtų būti puikus akstinas įdomioms diskusijoms klasės valandėlių metu.

  • Taikydami 7–12 metų amžiaus mokiniams skirtą pamokos planą savo pamokoje skatinsite mokinius galvoti apie internetą, kas jis yra ir kaip patys mokiniai internetą naudoja. Mokiniai galės pasidalyti mintimis apie teigiamus ir neigiamus aspektus internete, aptarti, kaip būtų galima pagerinti įvairius dalykus ir apgalvoti, koks yra jų vaidmuo šioje srityje.
  • Taikydami 13–18 metų amžiaus mokiniams skirtą pamokos planą su vyresniais vaikais galėsite diskutuoti, koks yra jų – interneto vartotojų – vaidmuo norint padaryti internetą geresnį. Ši pamoka mokiniams suteiks galimybę susimąstyti apie internetą ir savo vaidmenį tobulinant jį ateityje. Beveik visi jauni žmonės naudojasi internetu ir turi nuomonę apie tai, kaip jis gali būti patobulintas. Tyrimas „EU Kids Online“ parodė, kad jaunimas yra susirūpinęs interneto turinio kokybe, bet taip pat pripažįsta jo teikiamas naudas. Pamokos planui taip pat yra pritaikyta ir ši užduotis.

Pakalbėkime su mokiniais apie internetą, apie saugesnį ir geresnį internetą ir pamąstykime, koks yra kiekvieno iš mūsų vaidmuo kuriant geresnį interneto turinį!

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.