Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2013-10-28/

Europos konkurse – net 40 geriausio turinio vaikams projektų iš Lietuvos

Keturios dešimtys lietuviškų interneto turinio vaikams projektų rungsis tarptautiniame konkurse „Europos apdovanojimas už geriausią interneto turinį vaikams“. Tai paaiškėjo vakar, pasibaigus paraiškų teikimo terminui. Iš viso konkurse dalyvauja daugiau kaip 600 projektų iš 22 Europos Sąjungos šalių, taip pat Norvegijos, Islandijos, Rusijos.

Konkursu, kurį organizuoja „Insafe“ tinklas, vykdydamas Europos Komisijos Saugesnio interneto programą, siekiama paskatinti kurti naują ar pasidalinti jau esamu kokybišku ir naudingu interneto turiniu, suteikiančiu jauniems žmonėms daugiau galimybių mokytis, žaisti, atrasti ir išrasti internete.

Konkurso koordinatorės Lietuvoje asociacijos „Langas į ateitį“ direktorė Loreta Križinauskienė džiaugiasi, kad Lietuva galėjo konkursui pasiūlyti tiek daug projektų, skatinančių vaikus leisti laiką internete prasmingai –mokytis, žaisti, tobulėti.

„Lietuvių pateikti darbai įvairūs: skirti smagiam mokymuisi, aplinkos pažinimui, susipažinimui su kultūros, meno pasauliais, technologijomis, klasių svetainės, suburiančios visus vaikus į bendrą erdvę, išradingos mokytojų asmeninės svetainės, radijo stotys, e. laikraštukai, bibliotekų svetainės, lavinantys kompiuteriniai žaidimai ir kiti projektai. Didelis aktyvumas konkurse įrodo, kad esame lygiaverčiai kitoms Europos šalims, o kai kurias netgi pranokstame kūrybiškumu ir interneto projektų vaikams gausa“ , – neabejoja L. Križinauskienė.

Iš konkursui pateiktų darbų bus išrinkti Lietuvos nacionalinio konkurso nugalėtojai keturiose kategorijose, jie bus apdovanoti nacionalinio konkurso rengėjų įsteigtais prizais. Vėliau pirmosios vietos laimėtojų darbai kiekvienoje kategorijoje varžysis su kitomis šalimis dėl Europos apdovanojimo už geriausią interneto turinį vaikams. Europos konkurso laimėtojai bus pakviesti į apdovanojimų ceremoniją, kuri vyks Briuselyje Saugesnio interneto dieną – 2014 m. vasario 11 d.

Su konkursui pateiktomis paraiškomis galima susipažinti interneto svetainėje http://www.bestcontentaward.eu/gallery. „Langas į ateitį“ kviečia palaikyti labiausiai patikusius lietuvių darbus už juos balsuojant.

EU_apdovanojimas_baneris.png

Apie asociaciją „Langas į ateitį“

2002 m. veiklą pradėjusi asociacija „Langas į ateitį“ vienija socialiai atsakingas Lietuvos verslo įmones – SEB banką, banką „Swedbank“, „Omnitel“, „ATEA“ – ir bendradarbiauja su valstybinėmis institucijomis siekiant skatinti interneto naudojimą Lietuvoje ir kelti šalies gyventojų gyvenimo lygį, šalies konkurencingumą Europoje bei pasaulyje. Partneriai – LR Vidaus reikalų ministerija, LR Susisiekimo ministerija, Lietuvos darbo birža, UAB „Microsoft Lietuva“, DNB bankas, bendrovė TEO, advokatų kontora LAWIN, ryšių su visuomene agentūra „PR Service/Edelman Afilliate”, Viešosios politikos ir vadybos institutas. „Langas į ateitį“ nuo savo veiklos pradžios kompiuterinio raštingumo pradmenų yra suteikęs daugiau kaip 120 tūkst. šalies gyventojų.

Daugiau informacijos:
Rita Šukytė
Tel. (8~5) 239 78 13, 8 616 04549
E. paštas: rita.sukyte@langasiateiti.lt
www.langasiateiti.lt

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.