Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2013-07-12/

2014 m. Saugesnio interneto dienos planas

Kurkime geresnį internetą kartu!

Saugesnio interneto dieną organizuoja tinklai INSAFE ir INHOPE, remia ir finansuoja Europos Komisija. Kiekvienais metais vasario mėnesį ši diena minima siekiant skatinti vaikus ir jaunimą saugiau ir atsakingiau naudotis interneto technologijomis ir mobiliaisiais įrenginiais.

Saugumo internete supratimas pastaraisiais metais vis labiau keitėsi – siekiama kurti ne tik saugesnį, bet ir geresnį internetą. Šių metų Saugesnio interneto dienos tema „Kurkime geresnį internetą kartu“ kviečiami visi prisiimti atsakomybę ir paversti internetą geresne vietą visiems.

Tinklas INSAFE jau pradėjo kurti ateinančių metų Saugesnio interneto dienos planus ir siekia į veiklas įtraukti kuo daugiau dalyvių: vaikų ir jaunimo, tėvų ir globėjų, pramonės, politikos atstovų.

Europos apdovanojimas už geresnį internetą vaikams

Šiuo konkursu siekiama paskatinti ir padrąsinti vaikus ir suaugusiuosius kurti naują ir akcentuoti jau esamą kokybišką interneto turinį vaikams. Nugalėtojai bus pakviesti į apdovanojimus Briuselyje, vyksiančius Saugesnio interneto dieną. Daugiau informacijos apie konkursą rasite čia, kviečiame aktyviai dalyvauti!

Saugesnio interneto vasaros stovykla Rumunijoje

Kiekvienais metais Rumunijos saugesnio interneto centras organizuoja jaunimo vasaros stovyklą. Šioje stovykloje savo patirtimi ir idėjomis tema „Internetas tampa mobilus. Kur link mes einame?“ dalijasi ir Lietuvos mokyklos mokytoja ir mokinė! Daugiau informacijos apie stovyklą galite rasti čia.

Programos „Atgal į mokyklą“ kampanija startuos jau rugsėjį!

Tinklas INSAFE ruošiasi jau tradicija tapusiai programos „Atgal į mokyklą“ kompanijai, kuri prasidės rugsėjį. Mokytojams yra ruošiama „dovanų dėžutė“, kurioje bus galima rasti įvairių su Saugesniu internetu susijusių ir ugdymui naudingų priemonių. Nuo rugsėjo 2 dienos bus pateikiama po vieną priemonę. Jei norite gauti žinute el. paštu apie pasirodžiusią naują priemonę, registruokitės čia.

Saugesnio interneto forumas

Šių metų spalio mėnesį vyks dešimtasis Europos Komisijos Saugesnio interneto programos forumas (SIF). Šioje metinėje konferencijoje politikos, teisės, pramonės atstovai, mokslininkai, mokytojai, vaikai ir jaunimas, tėvai bei globėjai turi galimybę diskutuoti ir aptarti naujausias tendencijas, riziką ir sprendimus, susijusius su vaikų ir jaunimo saugumu internete. Forumas vyks šių metų spalio mėn. 17–18 dienomis. Sužinok daugiau ir registruokis, jei nori dalyvauti.

Prisijunkite prie Saugesnio interneto dienos, vasario 11 dieną, antradienį, kur mes sieksime rasti visus privalumus ir panaikinti trūkumus, kad padėtume sukurti visiems geresnį internetinį pasaulį!

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.