Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2013-03-19/

Prasidėjo „Interneto savaitė 2013“

Prasidėjo jau tradicine tapusi tarptautinė iniciatyva „Interneto savaitė 2013“, kurios tikslas yra atkreipti visuomenės dėmesį į naujų technologijų ir interneto teikiamą naudą bei plačias pritaikymo galimybes, raginti jaunimą studijuoti bei siekti karjeros informacinių technologijų srityje.

Asociacija „Langas į ateitį“ kartu su Informacinių technologijų centru kviečia kovo 18–24 dienomis šalies mokyklas registruotis interneto vartotojų skaičiuoklėje bei dalyvauti kitose šiam tikslui sumanytose veiklose.

Kviečiame dalyvauti šiose veiklose:

Šiais metais tradiciškai varžomės su kitomis Europos šalimis! Kviečiame mokytojus ir jų mokinius dalyvauti ir padėti Lietuvai pirmauti interneto vartotojų skaičiuoklėje.

Be abejo, kviečiame dalyvauti ir labai laukiame vaikų kurtų filmukų konkursui „Aš – IT žmogus“. Konkurso sąlygas rasite čia, dalyvio anketą čia, plakatą čia.

Visus vyresniųjų klasių moksleivius kviečiame atlikti trumpą, atraktyvų testą ir įsivertinti, ar pakankamai turi IT įgūdžių, reikalingų darbui: www.skillage.eu. Tai europinis testas, išverstas į lietuvių kalbą. Taip pat visus vaikus ir ne vaikus kviečiame įsivertinti savo saugaus interneto žinias animuotu edukaciniu testu „Ar esi saugus internete?“ http://testas.draugiskasinternetas.lt/ 

 

Daugiau informacijos apie „Interneto savaitės 2013“ veiklas galite rasti čia.

Konkurso darbus ar klausimus dėl šios iniciatyvos maloniai prašome siųsti e. paštu karolina.jasvinaite@langasiateiti.lt

Lauksime Jūsų laiškų ir visus dar kartą kviečiame dalyvauti „Interneto savaitė 2013“ veiklose!

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.