Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2012-12-05/

Saugesnio interneto temos renginiuose jaunimui

Šių metų spalio–lapkričio mėn. asociacija „Langas į ateitį“ penkiuose Lietuvos miestuose organizavo renginius „Informacinės technologijos – tavo rytdienai“, kuriuose buvo kalbama jaunimui aktualiomis temomis. Viena iš jų – atsakingas ir saugus elgesys internete. Renginius Klaipėdoje, Utenoje, Alytuje, Šalčininkuose ir Ukmergėje aplankė daugiau kaip 1 000 mokyklas baigiančių jaunuolių.

Šių renginių tikslas – paskatinti jaunimą domėtis Lietuvos darbo rinkos poreikiais, geriau suprasti šiuolaikinių technologijų išmanymo svarbą formuojant savo įvaizdį internete, dirbant šiuolaikiniame versle ar valstybės tarnyboje.

Lietuvos miestuose susitikimai su jaunimu vyko pagal forumo principus, t. y. tuo pačiu metu trijose auditorijose buvo skaitomi pranešimai, taip pat surengta informacinė mugė, kurioje pristatomos jaunimui aktualios e. paslaugos ir e. priemonės. Renginio dalyviai galėjo patys pasirinkti jiems įdomiausius pranešimus, temas, aplankyti sudominusius informacinės mugės stendus.

Presentation_220x.jpgDaug pasiekę verslo profesionalai, aukštųjų mokyklų dėstytojai, Lietuvos darbo biržos darbuotojai, vietinės bendruomenės nariai forumui parengė 12 pranešimų. Dalis jų buvo skirti atkreipti jaunų žmonių dėmesį į atsakingą naudojimąsi internetu – „Socialiniai tinklai ir tavo privatumas“, „Grazuoliux@xxx.lt arba tavo įvaizdis internete“, „Ar saugu pirkti internetu? Misija (ne) įmanoma?“.

Informacinėje mugėje didelio susidomėjimo sulaukė asociacijos „Langas į ateitį“ stendas, kur jaunuoliai buvo kviečiami dalyvauti saugesnio interneto viktorinoje, pasitikrinti, ar moka saugiai elgtis internete ir gauti puikių „Saugesnio interneto“ projekto prizų.LIA_booth_220x.jpg

  • Informacines technologijas iki šiol naudojai tik žaidimams ir Facebook’ui?
  • Svarstai, kaip susikurti gerą įvaizdį internete?
  • Nori sužinoti, kiek IT svarbios tavo ateičiai?

Renginių dalyviai galėjo gauti atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų!

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.