Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2012-11-23/

Jaunimo pasiekimų konkursas

Pasidalink savo pasiekimais internete ir moderniojoje žiniasklaidoje!

Skaitydami apie dabartines elgesio internete ir moderniojoje žiniasklaidoje tendencijas dažnai susiduriame su neigiamais dalykais – pavojais, kurie tyko internetiniame pasaulyje, ir pamokymais, kaip galime nuo jų apsisaugoti. Tiesa, labai svarbu elgtis saugiai, tačiau tai nereiškia, kad turėtume atsiriboti nuo galimybių, kurias mums gali suteikti internetas!

Ar tau jau 18? O gal mažiau? Esi sukūręs programėlę išmaniesiems įrenginiams, pradėjęs savo internetinį verslą ar rašai švietėjišką tinklaraštį bendraamžiams? Jeigu taip, tai tuomet papasakok mums savo istoriją ir padėk skatinti jaunimą būti kūrybingą ir naudotis kiekviena interneto teikiama galimybe.

Kaip galite dalyvauti?

Užrašykite savo istoriją ir atsiųskite ją mums iki šių metų gruodžio 21 d. adresu paneuyouth@eun.org. Istoriją galite rašyti savo gimtąją kalba, o mes, ją išvertę, paskelbsime savo tinklalapyje. Kiekvieno mėnesio pabaigoje komisija paskelbs mėnesio nugalėtoją, kurio istorijai bus skiriamas išskirtinis tinklo „Insafe“ dėmesys bei partnerių dovana – MP3 grotuvas „iPod Shuffle“. Daugiau informacijos rasite čia.

Pasidalink savo istorija ir laimėk!

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.