Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2012-10-15/

Mokykis susirašinėti Maily programėle

Šiomis dienomis jau nieko nestebina matyti jaunesnio amžiaus vaikus, besinaudojančius išmaniaisiais telefonais ar planšetiniais kompiuteriais. Nors mažieji jau gana puikiai geba naudotis šiomis priemonėmis, dažniausiai  išmanusis telefonas ar planšetinis kompiuteris yra skirtas žaidimams arba animaciniams filmukams žiūrėti. Daug rečiau šios technologijos tampa komunikacijos priemone. Tam, kad vaikai išmoktų ne tik žaisti, ir buvo sukurta Maily programėlė.

Maily programėle vaikai (nuo 4 metų amžiaus) yra mokomi, kaip reikia išsiųsti ir priimti elektroninius laiškus. Naudojantis programos teikiamomis galimybėmis draugams ar giminaičiams galima sukurti itin išvaizdžią žinutę. Žinutės yra kuriamos naudojant spalvotus žymeklius, paveiksliukus ir pan. Kuriant šią programą taip pat nepamiršta, kad vaikų bendravimas internetu turi būti saugus – tėvai turės galimybę stebėti išsiųstus ir gautus elektroninius laiškus sudarydami kontaktų sąrašą. Taip yra išvengiama ir nepageidaujamų elektroninių laiškų, nes vaikai  žinučių galės sulaukti tik iš tų asmenų, kurie bus nurodyti kontaktų sąraše.

Bendraujant Maily programėle galima:

  • rašyti ir piešti;
  • kurti istorijas;
  • naudotis vaizdo kamera;
  • susidaryti asmeninį kontaktų sąrašą;
  • susikurti asmeninę elektroninio pašto dėžutę;
  • gauti elektroninių laiškų tik iš tėvų sudaryto kontaktų sąrašo.

Maily programėlė yra nemokama ir skirta Apple išmaniesiems telefonams ir planšetėms. Daugiau pasiskaityti ir pasižiūrėti galima čia. Programėlę atsisiųsti galima iš čia.

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.