Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2012-01-19/

Suvienykime kartas – saugiai atskleiskime skaitmeninį pasaulį kartu!

Šių metų Saugesnio interneto projekto pagrindinis siekis – skatinti visų kartų atstovus drauge mokytis naudotis internetu, kviesti įvairaus amžiaus žmones atrasti saugų skaitmeninį pasaulį kartu.

Šiuolaikiniame žmonių gyvenime internetas – ypatinga erdvė, kur žmonės gali bendrauti ir mokytis vieni iš kitų – jaunimas gali išmokyti vyresniuosius naudotis technologijomis, vyresnieji – supažindinti jaunimą su galimomis interneto grėsmėmis, patarti, kaip jų išvengti, ir prisidėti sprendžiant kilusias problemas.

Kiekvieną vasario mėnesį „INSAFE“ tinklo organizuojama Saugesnio interneto diena skirta skatinti visuomenės, o ypač vaikų ir jaunimo, saugumą ir atsakomybę internete.

Šiais 2012 m. Saugesnio interneto diena bus minima vasario 7 d. Džiugu, kad per daugelį metų Saugesnio interneto diena tapo vienu svarbiausiu projekto renginiu, kuris švenčiamas jau daugiau nei 70 pasaulio šalių, 6 iš 7 žemynų.

Stenkimės visi kartu užbėgti už akių internete kylantiems pavojams - nuo priekabiavimo internetinėje erdvėje iki saugaus bendravimo socialiniuose tinkluose!

Daugiau apie konkursus ir renginius Lietuvoje galima rasti čia

Daugiau apie renginius kitose šalyse galima rasti čia

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.