Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2011-10-03/

Liuksemburge organizuojamas tradicija tapęs renginys „Jaunimo ir Tėvų forumas“

INSAFE tinklas, programos „Saugesnis internetas“ koordinatoriai vėl organizuoja jau tradicija tapusį renginį „Jaunimo ir Tėvų forumas“, kuris vyks Liuksemburge.

Spalio mėn. 18-21 d. europos jaunimas, dalyvaujantis saugesnio interneto veikloje savo šalyje susirinks pasidalinti savo patirtimi, padiskutuoti jiems svarbiais klausimais, renginyje tūrės galimybę programos koordinatoriams išsakyti savo nuomonę bei lūkesčius, pažinti kitų šalių aktyvųjį programoje jaunimą ir užmegzti bendradarbiavimo ryšius. 

Kaip ir kasmet šiame renginyje dalyvauja ir atstovai iš Lietuvos. Džiaugiamės, kad mūsų jaunimą šiais metais atstovaus aktyvi Saugesnio interneto forumo narė Gabrielė ir labai tikimės, kad grįžusi iš renginio parsiveš didelį bagažą idėjų, naujų minčių, patirties ir padės į programą įtraukti dar daugiau jaunimo, motyvuodama juos ne pažadais o tikrais pavyzdžiais.

Šiais metais Saugesnio interneto forumo nariai savo šalyje kūrė filmukus tema „Internetinė reputacija“, kurie bus vertinami komisijos ir geriausieji rodomi renginio metu Liuksemburge. Norėtume pasidžiaugti ir pasidalinti Lietuvos sukurtu video filmuku ir tikimės, kad šis mažai žodžių, tačiau daug minčių ir susimąstymo sukeliantis kūrinys pasieks ne tik komisijos, bet ir jaunimo širdis.

Filmukas lietuvių kalba:

Filmukas anglų kalba:

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.