Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2011-09-01/

Tapkite projekto „Saugesnis internetas“ dalimi!

Saugesnio interneto projektas glaudžiai bendradarbiauja ir dažnai konsultuojasi su mokiniais: rengiant konkursus mokiniams, juos vertinant, rengiant informacinę medžiagą apie projektą, be to mokiniai įtraukti į projekto puslapį www.facebook.com  ir dalis jų yra šio puslapio administratoriai. Aktyviausieji yra kviečiami dalyvauti projekto organizuojamose renginiuose.

Šiais metais projektas norėtų ne tik papildyti jaunimo komandą, bet ir kviečia kurti naujas komandas savo mokykloje, mieste ar rajone. Todėl visus, norinčius prisidėti prie projekto vykdymo, jo viešinimo jaunimo tarpe, dalyvauti projekto renginiuose kviečiame siųsti trumpus aprašymus ir prisijungti prie mūsų.

Jaunimo forumo nariai:

  • Kviečiami dalyvauti projekto renginiuose;
  • Padeda viešinti projektą;
  • Komandos nariams organizuojami susitikimai;
  • Padeda rinkti informaciją iš kitų šaltinių ir talpinti ją ne tik projekto svetainėje www.draugiskasinternetas.lt bet ir projekto puslapyje www.facebook.com;
  • Jiems dovanojama visa projekto padalomoji medžiaga (kuprinės, skirtukai, plakatai, knygelės ir pan.);
  • Informuojami apie konkursus, kuriuose gali dalyvauti patys arba paaktyvinti savo draugus.

Jei būsi komandos narys, tikrai neliksi nuošalyje ir visada žinosi naujausius planus, karščiausias žinias, galėsi keliauti, susitikti ne tik su Lietuvos jaunimu, bet būdamas aktyvus turėsi galimybę atstovauti Lietuvos jaunimui ir kitose šalyse. Tu būsi projekto „Saugesnis internetas“ dalimi!

Laukiame jaunimo nuo 12 m. iki 18 m. paraiškų. Ir visai nesvarbu kokio tipo mokykloje tu mokaisi ar kokiame Lietuvos mieste ar miestelyje gyveni. Jei tau įdomu, esi aktyvus, kūrybingas ir atviras naujovėms, turi minčių, nori daugiau sužinoti ir kitiems papasakoti, kodėl internetas yra svarbus mūsų gyvenime, užpildyk aprašymą ir iki šių metų rugsėjo mėn. 23 d. atsiųsk jį adresu aurelija.michailovaite@itc.smm.lt.

(atsisiųsti aprašymą) – tai aprašymas, kuris mums padės sužinoti apie tave ar tavo suburtą komandą. Jei tavo mintys, idėjos ir siūlomos tavo ar tavo komandos veiklos jaunimui mums patiks, tikrai tau padėsime viską įgyvendinti.

Suskubę atsiųsti aprašymus ir tinkantys į komandą gali suspėti sudalyvauti projekto organizuojamoje mokinių stovykloje, nes į ją bus kviečiame ne tik esami, bet ir nauji Jaunimo forumo komandos nariai. Daugiau informacijos apie stovyklą galima rasti (čia).

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.