Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Naujienos

/2011-07-07/

Atliktas tyrimas „Saugesnių socialinių interneto tinklų principų įgyvendinimas ES“

2010m. gruodžio – 2011 m. sausio mėnesiais atliktas tyrimas „Saugesnių socialinių interneto tinklų principų įgyvendinimas ES“. Tyrimą atliko Rita Žukauskienė (Mykolo Romerio universitetas, Lietuva) ir Verónica Donoso (PhD. EK paskirtas mokslinių tyrimų koordinatorius).

Deklaracijas Europos komisijai pateikė daugelis socialinių tinklų: facebook, myspace, netlog ir kt. Pateikiame ONE.LT pateiktos deklaracijos tyrimo ataskaitos analizės rezultatus (atsisiųsti tyrimo ataskaitos rezultatus (lietuvių kalba).

ONE.LT yra socialinių tinklų interneto svetainė, veikianti lietuvių ir rusų kalbomis. Bendras vartotojų skaičius nėra žinomas, tačiau statistika rodo, kad  2010 m. gruodžio mėn. ONE.LT turėjo 709,200 aktyvių vartotojų. ONE.LT buvo įkurta 1999 metais. ONE.LT yra internetinė bendruomenė, kurios nariai gali rasti kitus ir bendrauti su kitais, taip pat naršyti ir dalintis vartotojų sukurtu turiniu. Vartotojai turi būti 14 metų ar vyresni, kad galėtų naudotis šia paslauga. Vartotojai bendrauja per draugų profilius, gali siųsti pranešimus kitiems vartotojams, prisijungti prie grupių,  įkelti ir dalintis nuotraukomis ir vaizdo  įrašais. Kiekvienas narys sukuria savo asmeninį puslapį vadinamą  profiliu,  į kuri jie gali rašyti savo turinį. Tarp kitų funkcijų, vartotojai gali kurti profilius, kuriuose yra asmeninės nuotraukos, užmegzti draugystės ryšius su kitais svetainėje besilankančiais vartotojais, keistis asmeniniais pranešimais, rašyti žinutes forumuose, susietuose su  individualiais vartotojų profiliais ir vartotojų grupėmis, vertinti vartotojų nuotraukas, ir tt.

Daugiau informacijos ir pateiktų deklaracijų galite rasti čia

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.