Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje - Agnė Aleksonytė

Agnė Aleksonytė - Druskininkų „Atgimimo“ mokykla

 

Būsimiems saugesnio interneto ambasadoriams skirti namų darbai buvo atlikti trimis lygiais. Pirmiausiai buvo įtraukti pradinukai, nes tai mokiniai, su kuriais dirbu, vėliau į susitikimą buvo pakviestos pradinių klasių mokytojos ir galiausiai vyresnieji – 6 klasės mokiniai. Du užsiėmimus padėjo vesti mokykloje muzikos mokytoju dirbantis žinomas dainininkas Justinas Lapatinskas, nes tai žmogus, kuris gali pasidalinti labai naudinga patirtimi apie elektronines patyčias ir kitus pavojus, kurie gali nutikti neatsakingai naudojantis internetu.

Apie saugų ir garbingą elgesį internete su pradinukais kalbama dažnai, jau antri metai dalyvaujame „Saugesnio interneto“ dienos konkursuose bei organizuojame renginius, valandėles savo mokykloje, todėl ir savaitės „Be patyčių“ metu nelikome abejingi ir vieną dieną paskyrėme pokalbiams apie internetą. Apie šios savaitės organizuotus renginius buvo parašytas straipsnis bei paskelbtas naujienų portale ir laikraštyje „Mano Druskininkai“. Taip pat prisegama medžiaga, kuri buvo naudojama pradinukų užsiėmimo metu (Priedas Nr. 1).

Susitikimo su mokytojomis metu buvo pristatytas www.draugiskasinternetas.lt interneto puslapis, projektai, kalbama apie tai, ką pradinio mokyklinio amžiaus vaikai veikia internete, kokie pavojai kyla ir kaip jų išvengti (Priedas Nr. 2).

Kitas organizuotas renginys apie saugų internetą buvo skirtas vyresniesiems – 6 klasės mokiniams. Buvo nutarta pakeisti mokymosi erdves ir valandėlę perkelti į puikias jaunimo užimtumo patalpas. Informacija apie šį renginį paskelbta Druskininkų jaunimo užimtumo centro (JUC) Facebook puslapyje bei Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos interneto puslapyje (Priedas Nr. 3).

Renginiai buvo išties populiarūs ir pasibaigus mokslo metams ši veikla tikrai nenutrūks, vaikai dalyvaus įvairiose mokyklos bei jaunimo užimtumo centro organizuojamose stovyklose, kur kalbėsime apie saugesnį ir draugiškesnį internetą.

Saugesnio interneto renginiai mūsų mokykloje pristatymas.

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.