Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

SID 2016 organizatoriai

SID 2016

2016 saugesnio interneto diena

Saugesnio interneto dienos tikslas– įgalinti Lietuvos visuomenę, o ypač vaikus ir jaunimą, saugiai naudotis internetu, kurti geresnį turinį internete;

Renginį organizuoja: Saugesnio interneto projekto konsorciumo nariai: Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM), Švietimo informacinių technologijų centras (ITC), Ryšių reguliavimo tarnyba ( RRT), Vaikų linija (VŠĮ „Vaikų Linija “), asociacija Langas į ateitį

Renginio globėja: Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė

Renginio partneriai: Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT), Lietuvos mokslo ir studijų institucijų kompiuterių tinklas (LITNET) , Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka (LNB), Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vykdomas projektas „Bibliotekos pažangai 2“, Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaiga (tinklalapis ), Profesinės savanorystės projektas Kam to reikia?!“ , bendrovė „Teo“ Lietuvos mokyklų bibliotekų darbuotojų asociacija (LMBDA ), Saugesnio interneto Jaunimo forumo nariai bei Saugesnio interneto ambasadoriai

Renginio rėmėjas: Planšetinius kompiuterius ir kitą išmaniąją techniką dovanoja „ eSTAR

Renginio tiesioginė transliacija (10:20-12:00 val.): Lietuvos mokslo ir studijų institucijų kompiuterių tinklas (LITNET).

Renginio pavadinimas: „Aš už geresnį internetą!“

Renginio tikslinė grupė: Mokytojai, tėvai ir 5 – 6 klasių mokiniai (11 m. – 12 m.)

Renginio dalyvių skaičius: 300 – 350 dalyvių

Renginio data ir vieta: 2016 metų vasario 9 diena; Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO (konferencijų salė 5.1 ir 5.2 )

Viso renginio metu projekto Saugesnis internetas Jaunimo forumo nariai, kuruojami Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos žurnalisto(-tų), rengs reportažus apie renginį, kalbins dalyvius saugaus interneto temomis. Reportažai iš renginio bus skelbiami www.draugiskasinternetas.lt.

Renginio programą galite atsisiųsti ČIA.

Registracija į renginį UŽDAROMA. Jei šiuo metu esantys sąraše dalyviai praneš apie neatvykimą į renginį, apie laisvas vietas bus pranešta atskiru pranešimu http://www.draugiskasinternetas.lt .

  • Dalyvaukite ne tik Saugesnio interneto dienos renginyje, bet prisijunkite ir prie kitų Saugesnio interneto savaitės kampanijos veiklų. Renginių kalendorių galite rasti ČIA.

  • Įsitraukite kuriant ir skleidžiant geresnio interneto idėją! Kaip galite tai padaryti informacijos ieškokite ČIA .

  • Atsisiųskite SID2016 logotipus (EN logo), (LT logo), (LT trumpas)

  • Atsisiųskite SID2016 infografiką (EN kalba), (LT kalba)

  • Pasinaudokite medžiaga, padėsiančia rengti saugesnio interneto renginius savo mokykloje, ją rasite ČIA..

 

Jeigu turite klausimų rašykite adresu info@draugiskasinternetas.lt !

ALL Logo SID2016.png

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.