Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

SID 2015 savaitė

2015 m. Saugesnio interneto savaitės reginiai. Sužinok, kur galėtum sudalyvauti!

Vasario 9 – 14 d.
Renginiai Lietuvos bibliotekose
Vasario 9 – 14 d. dienomis asociacija „Langas į ateitį“ ir bendrovė TEO Lietuvos bibliotekas kviečia prisijungti prie Saugesnio interneto savaitės veiklų, skirtų suaugusiems, vaikams ir jaunuoliams. Bibliotekose bus galima stebėti šviečiamuosius filmus, atlikti žinių patikrinimo testus, dalyvauti konkursuose bei pamokėlėse apie saugų elgesį internete. Daugiau informacijos apie Saugesnio interneto savaitės veiklas ieškokite nuo vasario mėnesio artimiausioje bibliotekoje.
Vasario 9 – 13 d.
Projekto „Kam to reikia“ veiklos Lietuvos mokyklose
Vasario 9 – 13 d. profesinės savanorystės projektas „Kam to reikia!?“ 2015 metais jau antrą kartą prisijungia prie Saugesnio interneto dienai skirtų veiklų ir siūlo mokytojams ir mokiniams galimybę į savo mokyklą pasikviesti specialistus ir kartu aptarti šiandien aktualias saugumo internete temas. Daugiau informacijos rasite čia.
Vasario 9 – 13 d.
Internetiniai seminarai (angl. webinars)

Vasario 9 d. Tiesioginė transliacija internete „Geros ir saugios interneto svetainės sukūrimo vadovas“
Vasario 9 d. 11 val. Jolanta Totoraitienė, LITNET KTU techninio centro vyresnioji IT specialistė ves internetinį seminarą „Geros ir saugios interneto svetainės sukūrimo vadovas“. Seminarą tiesiogiai bus galima stebėti http://www.lm.lt/webinarai.

Tinklalapių kūrimo konsultanto patarimai kūrėjams: svetainės koncepcija, kūrėjo projektavimas, kūrybinis procesas, testavimas, SEO, saugumas, optimizavimas ir priemonės šiems rodikliams pagerinti. Paskaita yra skirta tiems, kurie nori sukurti informatyvią ir saugią interneto svetainę.

Vasario 12 d. 11 val. transliuojamas internetinis seminaras „E. nusikalstamumo raida”
Seminaro trukmė – 40 min.

Šiame seminare sužinosite, iš kur kyla IT saugumo grėsmės, kas jomis naudojasi, kokia padėtis yra šiandien ir kuria kryptimi vystosi elektroninis pogrindis, taip pat išgirsite konkrečius pavyzdžius. Seminaras skirtas vyresniųjų klasių moksleiviams ir visiems besidomintiems saugumu elektroninėje erdvėje.

Seminaro turinys: IT pažeidžiamumo istorija – nuo galios demonstravimo iki pasipelnymo; e. nusikalstamumo verslas; kompiuterio užgrobimo grėsmės; ką dar planuoja e. nusikaltėliai?
Pranešėjas – Paulius Čeponis, VšĮ „Baltijos kibernetinio saugumo forumas“ atstovas.

Transliacijos nuoroda - http://youtu.be/3ohNw7DBrYU

Vasario 13 d. 11 val.  transliuojamas seminaras internetu „Kaip padidinti Jūsų asmeninį ir šeimos saugumą naudojantis mobiliuoju internetu“
Pranešėjas: Egidijus Adomkaitis, UAB „Bitė Lietuva“

Transliacijos nuoroda - http://youtu.be/C4wsxl3mPI4
Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje

Kviečiame mokytojus rengti saugesnio interneto renginius savo mokyklose. Mokytojams siūloma ir viešai skelbiama medžiaga, kurią jie galės naudoti, rengdami renginius savo mokyklose. Juos užregistruodami, gaus padėkas ir Saugesnio interneto užrašines bei bus informuojami apie visas SIC veiklas ir ambasadorių rengimą mokyklose.

Medžiagą padėsiančią rengti saugesnio interneto renginius savo mokykloje rasite čia.

Renginius registruokite čia. Užregistravus renginį, padėkas mokiniams ir mokytojams atsiųsime elektroniniu paštu.

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.