Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

SID 2014 renginiai

2014 m. Saugesnio interneto diena. Sužinok, kas jau įvyko ir kur dar galėtum sudalyvauti!

Vasario 11 d.

Nacionalinė saugesnio interneto diena

Šių metų vasario 11 d. Nacionalinė saugesnio interneto diena „Kurkime geresnį internetą kartu“ Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO (renginio programa).

Visą renginį ir jo metu vyksiančią netradicinę pamoką kviečiame stebėti tiesioginės transliacijos metu.

Vasario 10–15 d.

Renginiai Lietuvos bibliotekose

Vasario 10–15 d. dienomis Lietuvos savivaldybių viešosios bibliotekos ir filialai kviečiami prisijungti prie Saugesnio interneto savaitės veiklų, skirtų tiek suaugusiems, tiek vaikams ir jaunuoliams. Bibliotekose bus galima stebėti šviečiamuosius filmus, atlikti žinių patikrinimo testus, dalyvauti konkursuose, dalyvauti pamokėlėse apie saugų elgesį internete.  Daugiau informacijos  apie Saugesnio interneto savaitės veiklas ieškokite nuo vasario mėnesio artimiausioje bibliotekoje, taip pat skaitykite čia.

Vasario 10–14 d.

Projekto „Kam to reikia“ veiklos Lietuvos mokyklose

Vasario 10–14 d. profesinės savanorystės projektas „Kam to reikia!?“ padeda įgyvendinti 2014 m. Saugesnio interneto dienai skirtas veiklas ir siūlo mokytojams ir mokiniams galimybę į savo mokyklą pasikviesti specialistus ir kartu aptarti šiandien aktualias saugumo internete temas. Daugiau informacijos rasite čia.

Saugesnio interneto dienos konkursai

Gruodžio–sausio mėnesiais vyko Švietimo informacinių technologijų centro skelbti konkursai įvairaus amžiaus mokiniams: piešinių konkursas „Pasveikink Saugesnį internetą“, kūrybinis komiksų konkursas, naršyklinio žaidimo idėjos konkursas. Sulaukėme daugybės darbų! Skelbiami konkursų nugalėtojai: piešinių, komiksų ir naršyklinio žaidimo idėjos.

Didysis žygis

Lietuvos Saugesnio interneto centras jungiasi prie Didžiojo žygio (angl. The Big March). 2014 m. Didysis žygis prieš patyčias yra pirmasis Europinis virtualus žygis, skirtas skatinti sąmoningumą ir skelbti informaciją apie kovą su patyčiomis, padėti piliečiams, mokykloms ir valdžiai geriau apsaugoti vaikus ir jaunimą nuo patyčių. Daugiau skaitykite čia.
Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.