Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

SID 2013 renginių kalendorius

  • Vasario 1 d. tėveliai kviečiami bibliotekose stebėti asociacijos „Langas į ateitį“, VšĮ „Vaikų linijos“ ir TEO paskaitą internete „Kaip užtikrinti saugesnį vaikų bendravimą internetu ir mobiliuoju telefonu?“ apie vaikų saugumą elektroninėje erdvėje bei joje slypinčius pavojus. Dėl paskaitos stebėjimo vasario 1 d. kviečiame teirautis vietos bibliotekose, o nuo vasario 5 d. ji bus pasiekiama projekto „Saugesnis internetas“  partnerių svetainėse.
  • Šių metų vasario 8 d. nepraleiskite TV laidos „Tūkstantmečio vaikai“ ir sužinokite daugiau apie saugų internetą.
  • Tėveliai, nuo vasario 5 d. stebėkite asociacijos „Langas į ateitį“ ir VšĮ „Vaikų linijos“ paskaitą internete apie jūsų vaikų saugumą elektroninėje erdvėje ir joje slypinčius pavojus, kurią rasite Saugesnio interneto ir projekto partnerių svetainėse.
  • Nuo vasario 5 d. pedagogai galės registruotis į nuotolinį asociacijos „Langas į ateitį“ atnaujintą ir svarbiomis saugesnio elgesio internete temomis papildytą mokymosi kursą „Ką pedagogai turėtų žinoti apie grėsmes internete?“
  • Nesate tikri, ar internete elgiatės saugiai? Atlikite asociacijos „Langas į ateitį“ parengtą jaunuoliams skirtą testą „Ar esi saugus internete?“ ir sužinokite! Testas bus pasiekiamas nuo vasario 5 d.
  • Vasario–kovo mėn. vaikų globos organizacijų darbuotojai galės dalyvauti asociacijos „Langas į ateitį“ rengiamuose seminaruose apie saugesnį naudojimąsi internetu, informacijos ir asmens duomenų saugumą, socialinius tinklus, vaikų apsaugą nuo interneto grėsmių.

Būkite aktyvūs organizuodami renginius, skirtus paminėti 2013 m. Saugesnio interneto dienai. Pažadame visa informacija pasidalinti su svetainės lankytojais :)

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.