Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

SID2018 vaizdo medžiaga

Saugesnio interneto diena 2018. Patarimai tėvams kaip padėti vaikams internete

Saugesnio interneto diena 2018. Patarimai kaip pažaboti internetines patyčias

Vasario 6 d. renginio “Viskas prasideda nuo MŪSŲ!“ metu skaityta paskaita „Kaip teisingai išnaudoti socialinius tinklus?!“. Lektorius Mindaugas Raguotis paskaitoje įdomiai ir vaizdžiai papasakojo kaip socialinių tinklų bendrame informacijos sraute matyti profesionalų sukurtą turinį, kaip galima socialiniuose tinkluose sužinoti daug naudingų dalykų, išmokti kalbų ar net pasivaikščioti po Marsą su marsaeigiu „Curiosity“. Paskaitos metu buvo kalbinamas Lietuvos jaunosios kartos teatro, kino ir televizijos aktorius  Audrius Bružas, kuris pasidalino savo patirtimi internete ir aktyviai skatino mokinius mąstyti apie tai ką jie skelbia apie save ir kuo domisi elektroninėje erdvėje. Paskaita buvo verčiama į gestų kalbą ir transliuojama tiesiogiai.

Kviečiame žiūrėti paskaitos įrašą, viešintį jį bei naudoti mokant mokinius nepasiklysti socialinių tinkle informacijos sraute. Įrašo trukmė 57 min.

Ankstyvą vasario 6 d. rytą minint tarptautinę Saugesnio interneto dieną Lietuvoje projekto „Saugesnis internetas“ atstovė Rita Šukytė (asociacija „Langas į ateitį“) kartu su projekto jaunimo forumo atstove Viktorija Drazdauskaite dalyvavo LRT radijo laidoje „Ryto garsai“.

Kviečiame paklausyti pokalbį

Projekto „Saugesnis internetas“ vadovas Lietuvoje Mantas Masaitis kartu su projekto jaunimo forumo atstovais Algirdu Griška ir Dainora Kizytė vasario 6 d. buvo kalbinami LRT laidos „Laba diena, Lietuva“ žurnalistų

Kviečiame peržiūrėti įrašą (pokalbis su minėtais atstovais prasideda nuo 53 min.)

Artėjant tarptautinės Saugesnio interneto dienos minėjimui, Vasario 1 d. Ugdymo plėtotės centro atstovai „Mokytojo TV“ tiesioginės vaizdo transliacijos metu kalbino Paramos vaikams centro psichologę Ievą Daniūnę, kuri pasidalino patarimais mokytojams tema „Mąstau, todėl nesiunčiu – kaip mokytojai gali padėti mokiniams išvengti sekstingo spąstų?

Kviečiame paklausyti pokalbį

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.