Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Archyvas

/2011-01-19/

Saugesnio interneto akademija ir 2011 m. leidžiasi į turą po Lietuvą

Norite daugiau sužinoti apie tai, kaip saugiai naudotis internetu ir išvengti galimų jo grėsmių – virusų, įsilaužimų, virtualių patyčių ar priekabiavimo? Tapkite vienintelės šalyje Saugesnio interneto akademijos studentais!
 
  Tarptautinės Saugesnio interneto dienos proga nuo šių metų vasario 14 iki gegužės 6 dienos Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo informacinių technologijų centras (ITC), Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) ir TEO organizuoja TEOBUSO turą po 10 Lietuvos miestų, skleisdamas moksleiviams ir mokytojams saugesnio interneto idėjas. Išklausiusieji pamokas gaus ne tik vertingų patarimų saugaus interneto tema, bet ir specialius RRT, ŠMM, ITC ir TEO Saugesnio interneto akademijos diplomus.
 
 
Saugesnio interneto akademija ant ratų 2011 metais aplankys šiuos Lietuvos miestus:

Saugesnio interneto akademijos partneriai: „Microsoft“, „Nod Baltic“, „Bibliotekos pažangai“, „Langas į ateitį“, „Lintel“.

Informaciniai rėmėjai: portalas 15min.lt, interneto dienraštis www.exe.lt, žurnalas „Computer Active“, laikraščiai: „15 minučių“, „Sekundė“, „Santarvė“, „Telšių žinios“, „Šiaulių naujienos“, „Plungė“, „Alytaus naujienos“, „Galvė“, „Palangos tiltas“, radijo stotis „FM 99“.
 
Kviečiame aktyviai dalyvauti!

 

RRT_full_left.jpg ipc.jpg teo70.jpg

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.