Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Archyvas

/2009-01-19/

Šalies mokiniams ir jų tėveliams – Saugesnio interneto akademija

Norite daugiau sužinoti apie tai, kaip saugiai naudotis internetu ir išvengti galimų jo grėsmių – virusų, įsilaužimų ar net virtualaus priekabiavimo? Tapkite pirmosios šalyje Saugesnio interneto akademijos ant ratų studentais!
 
Tarptautinės Saugesnio interneto dienos proga nuo šių metų vasario 10 iki kovo 8 dienos Švietimo ir mokslo ministerija (ŠMM), Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) ir TEO organizuoja TEOBUSO turą po 8 Lietuvos miestus, skleisdamas mokiniams, mokytojams ir jų tėveliams saugesnio interneto idėjas. Turo metu mokiniams (pageidautina – VI – VII klasių) vyks pamokos, o tėveliams – paskaitos saugesnio interneto tema. Išklausiusieji pamokas ir paskaitas gaus ne tik vertingų patarimų saugaus interneto tema, bet ir specialius RRT, ŠMM ir TEO Saugesnio interneto akademijos diplomus.
 
Renginio partneriai: „Microsoft“, „Paramos vaikams centras“, „Langas į ateitį“, „E-dienynas“. Informaciniai rėmėjai: „Computer Active“, Raseinių rajono laikraštis „Naujas rytas“, Utenos apskrities regioninis žurnalas „Aukštaitiškas formatas“, Alytaus miesto ir apskrities laikraštis „Alytaus naujienos“, radijo stotis „FM99“, Kaišiadorių rajono laikraštis „Kaišiadorių aidai“, Plungės rajono ir Rietavo krašto laikraštis „Plungė“, Telšių apskrities laikraštis „Telšių žinios“,  „Utenos apskrities žinios“, dienraštis „Vilniaus diena“.
 
Registruoti savo klases į „Saugesnio interneto akademiją“ gali tik mokytojai.
 

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.