Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Pranešk
Vaikų linija 116 111

Archyvas

/2010-02-01/

Saugesnio interneto akademija vėl kviečia mokinius ir jų tėvelius

Antrus metus iš eilės šalies moksleiviai ir jų tėveliai kviečiami tapti vienintelės Lietuvoje „Saugesnio interneto akademijos ant ratų“ studentais. Akademijos iniciatoriai – Švietimo ir mokslo ministerijos Informacinių technologijų centras (ITC), Ryšių reguliavimo tarnyba (RRT) ir telekomunikacijų bendrovė TEO LT, AB – nuo vasario 23 iki gegužės 28 dienos organizuoja TEOBUSO turą 13-je Lietuvos miestų.
 
Turo metu mokiniams (pageidautina – VI – VII klasių) TEOBUSE vyks pamokos, o tėveliams – paskaitos saugesnio interneto tema. Ypatingas dėmesys bus skiriamas asmeninės informacijos (nuotraukų, vaizdo, asmeninių duomenų) apsaugai, virtualių patyčių problematikai bei kitiems saugaus naudojimosi internetu klausimams. Išklausiusieji pamokas ir paskaitas gaus ne tik vertingų patarimų, bet ir specialius RRT, ŠMM, ITC ir TEO Saugesnio interneto akademijos diplomus.
 
Saugesnio interneto akademija kaip ir pernai rengiama tarptautinės Saugesnio interneto dienos, minimos daugiau nei 60 šalių visame pasaulyje, proga. Renginio partneriai – „E-dienynas“, „Microsoft“, „ESET“, VšĮ „Švietimo tinklas“. Informaciniai renginio rėmėjai: „Computer Active“, „Naujas rytas“, „Biržiečių žodis“, „Šviesa“, „Santaka“, „Anykšta“, „Kaišiadorių aidai“, „Suvalkietis“, „Vienybė“, „Darbas“, „Širvintų kraštas“, „Marijampolės televizija“, „Vilniaus diena“ ir portalas diena.lt.
 
Registruoti savo klases į „Saugesnio interneto akademiją“ gali tik mokytojai.
 

Registracija į renginį uždaryta

 

 

RRT_full_left.jpg ipc.jpg teo70.jpg

« Atgal

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.