Turvallisesti nettiin
 

Šioje dalyje vaikai ir jaunuoliai gali susipažinti su informacijos sauga skaitydami istorijas, pateikiamas kaip animacijos. Istorijose pasakojama ne tik apie informacijos saugą, bet ir pateikiama užduočių bei klausimų.

Mokiniai istorijas gali skaityti savarankiškai, mažomis grupelėmis arba visi kartu vadovaujami mokytojo. Istorijos skirtos įvairaus amžiaus mokinių grupėms, tačiau jas galima rinktis atsižvelgiant į mokinio įgūdžių lygį.

Istorijos, skirtos 7–12 metų mokiniams


Istorijoje Bekraštis miškas pasakojama apie 9 metų berniuką Nicholą, kuris mokosi naudotis kompiuteriu ir el. paštu. Istorijoje pasakojama, kas yra internetas ir ką ten galima daryti. Skaitytojas taip pat sužino, kad internete yra ir blogų dalykų, kurių reikia saugotis.

Istorija Nauji Annos draugai yra „Bekraščio miško“ tęsinys. Pagrindinė jos veikėja yra Nicholo pusseserė Anna. Istorijoje pasakojama apie tai, kad internetas – tai vieša vieta, apie elgesį internete ir apie paveikslėlių publikavimą bei autorių teises.

Istorijos, skirtos 13–16 metų mokiniams


Istorija Romos grupė pradedama tuo, kad Emma, mokyklos dramos būrelio narė, gauna scenarijų iš nežinomo draugo, su kuriuo susipažino pokalbių svetainėje. Be įvairių kitų dalykų, istorijoje pasakojama apie autoriaus teises, kompiuterio saugą ir slaptažodžių svarbą.

Istorija Painiavos ir incidentai yra sudaryta iš trumpų pasakojimų apie internete pateikiamos informacijos teisingumą, atsakomybę už teksto ir nuotraukų publikavimą, pažintis internete bei internetinius partnerių tinklus.

Kad istorijas būtų galima peržiūrėti, reikia Flash plėtinio. Jei jo nėra, spustelėkite čia.