Svetainės medis|    
  Pagrindinis   Vaikams ir jaunimui Tėvams  
Get Adobe Flash player
Vaikų linija 8-800-11111

2014 m. saugesnio interneto renginiai mano mokykloje

Kovo–gegužės mėnesiais Švietimo informacinių technologijų centras skelbė konkursą „2014 m. Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje“.

  • Konkurso nugalėtoja – Utenos Dauniškio gimnazija! Mokytoja Giedrė Sudniutė kartu su savo komanda organizavo daug dalyvių pritraukusį renginį „Pakeliaukime po informacijos pasaulį“. Daugiau apie renginį mokykloje galite paskaityti čia.
  • Paskatinimo prizas už pradinių klasių mokiniams surengtą netradicinę valandėlę skiriamas Agnei Aleksonytei, Druskininkų „Atgimimo“ mokyklos socialinei pedagogei. Daugiau apie netradicinės valandėlės ypatumus galite paskaityti čia.
  • Konkurse dalyvaujantys mokiniai turėjo galimybę varžytis dėl pagrindinio prizo – kelionės į Saugesnio interneto Tėvų ir jaunimo forumą Liuksemburge jau šį rudenį. Lietuvos kurčiųjų ir neprigirdinčiųjų ugdymo centras dalyvavo konkurse „2014 m. Saugesnio interneto renginiai mano mokykloje“. Centro auklėtiniai – Odeta Jurgutytė ir Genadij Vasin – sukūrė filmuką, kuriame gestų kalba išsako svarbiausias ugdymo įstaigoje vykusio renginio metu akcentuotas saugaus elgesio internete taisykles. Mokinių komandos atstovas šių metų rudenį vyks į Saugesnio interneto Tėvų ir jaunimo forumą Liuksemburge. Filmuką galite pamatyti čia:


Konkurso taisyklės:

Renginių akimirkos:

Utenos Dauniškio gimnazija

Druskininkų „Atgimimo“ gimnazija

Užsuk sužinoti tai, ką seniai turėjai žinoti, bet niekas nesakė. Atrask, pažink, būk tikras.